29 Ekim'de Cemre Okur Konser Verecek

GÜNCEL 25 Ekim 2014 13:13
Videoyu Aç 29 Ekim'de Cemre Okur Konser Verecek
A
a

Bartın Belediyesi bu yılda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı çeşitli etkinliklerle kutlamaya devam ediyor.

Bartın Belediyesi Cumhuriyetin İlanının 91.yıl dönümü dolayısıyla gerçekleşecek Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında pop müzik konseri ve ebru sergisi düzenliyor.

Bartın Belediyesi İl olarak 29 Ekim 2014 Çarşamba günü saat 14:00’de eski belediye binası önünde Ebru Sergisi açarak belediye kültür ve sanat merkezi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Ebru Kursu’nun ortaya koyduğu eserleri halkın beğenisine sunacak.

Sonrasında belediye bandosu eşliğinde Belediye binası önünden kent merkezine hareket edecek fener alayı ile devam edecek olan 29 Ekim kutlamaları 21:00’de Cumhuriyet Meydanında Bartın Belediyesi tarafından düzenlenecek Cemre Okur Pop Müzik konseriyle son bulacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın Bartın Belediyesi olarak Cumhuriyet Bayramı’nı her yıl çeşitli etkinliklerle kutladıklarını belirterek bu yılda aynı şekilde  coşkuyla kutlayacaklarını söyledi.

Akın açıklamasında, “Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ilan ettiği Cumhuriyet, Türk Milletine bırakılmış en büyük miras ve vazgeçilmez bir değerdir. Bu bağlamda Bartın Belediyesi olarak her yıl Cumhuriyet Bayramı’nı halkımızın yoğun katılımıyla gerçekleşen çeşitli etkinliklerle kutluyoruz. Hiçbir zaman esaret altında yaşamayı kabul etmeyen ve bu uğurda canlarını feda eden Türk Milleti’nin eşsiz kahramanlıklarının eseri olan Türkiye Cumhuriyet’imizin kuruluşunun 91.yılını da aynı şekilde coşkuyla kutlamaya devam edeceğiz. Bu çerçevede bu yıl belediye olarak Ebru Sergisi ve Konser etkinlikleri düzenledik. Tüm halkımızı 29 Ekim Çarşamba günü 14:00’de gerçekleşecek ebru sergimize, akşam 20:00’de belediye bandomuz eşliğinde belediye binamız önünden hareket edecek fener alayına ve sonrasında Cumhuriyet Meydanı’nda 21:00’de gerçekleştireceğimiz konserimize davet eder saygılar sunarım” dedi.

 
1000
icon
yildiz barbaros 9 Mayıs 2015 23:40

Cemre hanimi 19mayis konserinde de gormekten gurur duyariz. Insallah orda olacagiz allahin izni ile

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!