Akın'dan Albay Aslan'a ziyaret

GÜNCEL 26 Temmuz 2017 17:56
Videoyu Aç Akın'dan Albay Aslan'a ziyaret
A
a

Belediye Başkanı Cemal Akın, Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı'na atanan İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Osman Aslan'ı ziyaret etti.

AKIN “YENİ GÖREVİNİZİN HAYIRLI VE UĞURLU OLMASINI DİLERİM”

Belediye Başkanı Cemal Akın, Jandarma Genel Komutanlığı terfi ve tayinler kararnamesi ile Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı'na atanan, Bartın İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Osman Aslan'ı ziyaret etti.

Bartın İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Osman Aslan'ın makam odasında gerçekleşen ziyaret bilgi alışverişi ve sohbet şeklinde sürdü. Ziyarette açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın,” ilimize vermiş olduğunuz hizmetlerden ötürü teşekkür eder, yeni görevinizin hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim.” dedi.

CEMAL AKIN, KÜRE DAĞLARI MİLLİ PARK MÜDÜRLÜĞÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Küre Dağları Milli Park Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Ziyaret ile ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanı Cemal Akın,” İlimizin turizme kazandırılması konusunda tanıtımının ve rehberlik görevini yürüten ve bölgemizin en önemli doğal miraslarından olan Küre Dağlarımızın korunup kollandığı kurum olan Küre Dağları Milli Park Müdürlüğü’müzü ziyaret ederek  Milli Park Müdürü Ahat Deliorman ve personeli ile sohbet etme imkanı buldum. Kendilerine çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!