Akmazlar Kuyumculuk’ta Western Union hizmeti

GÜNCEL 10 Haziran 2019 17:48
Videoyu Aç Akmazlar Kuyumculuk’ta Western Union hizmeti
A
a

Western Union ile dünyanın her yerine para gönderme ve alma işlemlerini artık Akmazlar Kuyumculuk’ta kolayca yapabilirsiniz.

SIRA BEKLEMEYE, NUMARA ALMAYA SON
Akmazlar Kuyumculuk’a giden herkes sıra almadan, beklemeden, haftanın 7 günü 08.30 ile 19.00 saatleri arasında  Western Union ile dünya çapında kolayca para gönderip alabilecek.

Western Union ile dolar, euro ve TL cinsinden gönderme ve alma işlemleri bankalarla aynı komisyon oranları ile artık Akmazlar Kuyumculuk’ta.
Dünya'nın tüm ülkelerinden para alma ve para gönderme servisi Western Union ile dakikalar içinde tüm ülkelerden para alma ve gönderme işlemini yapabilirsiniz.

Western Union acentesi olan Akmazlar Kuyumculuk ve Döviz, haftanın 7 günü 08.30 ile 19.00 saatleri arasında bankalarla aynı komisyon oranları ile hizmet veriyor.

BANKA HESABI GEREKMİYOR, KİMLİK YETERLİ

Akmazlar Kuyumculuk sorumlu müdürü İbrahim Özdemir,  Bartın Olay’a yaptığı açıklamada, “Uluslararası para transferinde dünyanın en güvenilir ve en hızlı kuruluşu kabul edilen Western Union acentesi olarak Bartınlılara hizmet veriyoruz.  Western Union acentesi olarak, banka hesabı gerektirmeden,  kimlik veya pasaport ile dünyanın her noktasına para transferi işlemlerini dakikalar içerisinde gerçekleştiriyoruz. Akmazlar Kuyumculuk döviz olarak, bankalarla aynı komisyon oranları ile para transfer işlemlerini haftanın her günü gerçekleştiriyoruz. Artık Bartın’da ihtiyaç duyduğunuz her an yurt dışına para gönderebilir, size gönderilen parayı da tahsil edebilirsiniz.  İşlemlerimiz aynı gün içerisinde hatta dakikalar içerisinde sonuçlandırıyoruz.” dedi.
Western union işlemi yapabilmek için sadece Nüfus cüzdanı yada Pasaport’ unuz olması yeterli
Western Union, dünyanın hemen hemen her ülkesinde faaliyet gösteren, özellikle göçmen işçilerin evlerine para göndermelerine aracılık eden bir şirket. Uzun yıllardan bu yana Türkiye’de de faaliyet gösteren Western Union’ın Bartın acentesi Akmazlar Kuyumculuk  Hükümet Caddesi No:15’te hizmet veriyor. Tel: 0378 228 7600


WESTERN UNİON İLE NASIL PARA GÖNDERİLİR?
Western Union ile para göndermek için Akmazlar Kuyumculuk Döviz’e gittikten sonra 3 adımda parayı aşağıdaki şekilde gönderebilirsiniz:
1-) Western Union para gönderme formunu doldurunuz. Formda temel olarak, sizin ve alıcının kimlik bilgileri ve adresi bilgileri sorulacaktır.
2-) Western Union para gönderme formunu doldurduktan sonra göndereceğiniz parayı ve kimlik bilginizi işlemi yapacak olan personele veriniz. İlave olarak burada bir de komisyon ödemeniz gerekecektir.
3-) Yetkiliye Western Union para gönderme formu, göndereceğiniz parayı ve kimliğinizi verdikten sonra, işleminiz tamamlanacaktır. Yetkili size işlemin bir makbuzunu verecektir.
Western Union para gönderme işlemini tamamladıktan sonra, parayı gönderdiğiniz kişiye MTCN numarasını iletmeniz gerekmektedir. Western Union ile para gönderdiğiniz kişi herhangi bir Western Union acentesine giderek sizin adınızı ve MTCN numarasını söyleyerek, dakikalar içerisinde veya ertesi gün parayı alabilir.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!