Aktıp İLE MESO arasında protokol imzalandı

GÜNCEL 5 Nisan 2017 02:32
Videoyu Aç Aktıp İLE MESO arasında protokol imzalandı
A
a

Madeni eşya odası üyeleri Aktıp'ta sağlık hizmetlerinden yüzde 15 indirimli faydalanacaklar

Bartın Madeni Eşya Sanatkârları Odası ile Aktıp Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi arasında İndirimli Sağlık Hizmet Sözleşmesi imzalandı. Bartın MESO Başkanı Yılmaz Akdeniz, oda üyelerinin Aktıp’da aldıkları sağlık hizmetlerinden bundan sonra yüzde 15 daha indirimli yararlanacaklarını söyledi.

Bartın Madeni Eşya Sanatkârları Odası (MESO) ile Aktıp Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi arasında İndirimli Sağlık Hizmet Sözleşmesi imzalandı. Bartın MESO Başkanı Yılmaz Akdeniz, oda üyelerinin Aktıp’da aldıkları sağlık hizmetlerinden bundan sonra yüzde 15 daha indirimli yararlanacaklarını söyledi. Akdeniz, “Oda üyelerimiz ve bakmakla yükümlü oldukları aile fertlerine (anne, baba, eş ve çocuklar) bundan böyle Aktıp’da her türlü tahlil ve tetkiklerde yüzde 15 indirim uygulanacak” dedi. Aktıp Yönetim Kurulu Başkanı Refik Akmaz da yaptığı açıklamada “Böyle bir anlaşmayı Bartın Madeni Eşya Sanatkârlar Odası ile yapmaktan mutluyuz. Ciddi indirimler ve kaliteli hizmetle oda üyelerine hizmet vermekten mutluluk duyacağız” ifadelerinde bulundu.

PROTOKOL 2 YIL GEÇERLİ

Yılmaz Akdeniz ve Refik Akmaz arasında imzalanan protokol ile MESO üyeleri ve aileleri Aktıp’da muayene, müdahale, ameliyatlarda, her türlü tahlil, sünnet, doğum ve tetkiklerden yüzde 15 indirim hakkından faydalanabilecek. Üyeler Aktıp’da gerçekleştirecekleri; muayene, özel check-up uzman dâhiliye mütehassısı ultrasanografi, ameliyathane, laboratuvar, ultrasanografi ve MR hizmetlerin de yüzde 15 indirimden yararlanabilecekler. Akdeniz, protokolün iki yıl geçerli olduğunu belirterek  sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olmasını diledi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!