Aladağ'a yeni mesire alanı yapılıyor

GÜNCEL 12 Temmuz 2017 14:38
Videoyu Aç Aladağ'a yeni mesire alanı yapılıyor
A
a

Bartın 7’den 70’e her yaş gurubuna hitap eden yeni bir yaşam alanı kazanıyor...

MESİRE ALANININ ZEMİN TESVİYESİ YAPILIYOR

Yapım çalışmaları devam eden Aladağ Çamlık Mesire Alanı Projesi devam ediyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Aladağ Çamlık Mesire Alanı Projesi kapsamında zemin tesviye çalışmalarına başladılar.

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın,”  Projemiz sorunsuz şekilde ilerliyor.  Bu proje ile ilimize güzel bir yaşam alanı daha kazandırmış olacağız.  Burada 125 Bin metrekarelik bir alanımız var ve bu alanı en verimli şekilde kullanmak istiyoruz. Ekiplerimiz zemin tesviyesi ile ilgili çalışmalarına devam ediyorlar.  Projemizin tamamlanması ile 7’den 70’e her yaş gurubuna hitap eden yeni bir yaşam alanını ilimize kazandıracağız. Personelimize işlerinde kolaylıklar diliyorum” dedi.
AKIN DUR DURAK BİLMİYOR

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, davet edildiği nikâh, nişan, sünnet ve düğün merasimlerine icabet ederek vatandaşların bu özel günlerinde de yanında oldu.

Belediye Başkanı Cemal Akın, geçtiğimiz hafta sonunda vatandaşların özel gün davetlerine katılarak mutluluklarına ortak oldu. Yetiş ve Fındık ailelerinin evlatları Hazal ve Nevzat Can'ın, Sertdemir ve Aydoğan ailelerinin evlatları Melek Tuğçe ve Ali'nin, Özardıç ve Akkaya ailelerinin evlatları Ezgi ve Süreyya Erman'ın, Erin ve Kalafat ailelerinin evlatları Melek ve Olcay'ın, Akcan ve Babür ailelerinin evlatları Hülya ve Hakan'ın nikah akitlerini gerçekleştiren Başkan Cemal Akın, Uygur ve Arifoğlu ailelerinin evlatları Selin ve Ozan'ın, Cebeci ve Ablak ailelerinin evlatları Gözde ve Burak'ın, Akın ailelerinin evlatları Gökhan ve Yeliz'in,Doğan ve Kuşcu ailelerinin evlatları Neslihan ve Enes'in, Derin ve Sinoplu ailelerinin evlatları Yasemin ve Muhittin'in, Çelik ve Baş ailelerinin evlatları Elif ve Yakup'un ve Kunt ve Yüksel ailelerinin evlatları Yeşim ve Sercan'ın düğün merasimlerine katıldı.Ayrıca Ali ve Nilgün Yılmaz Çiftinin evladı Kaan'ın, Sibel ve İsa Kahraman çiftinin evlatları Ali Emir ve Eymen Talha'nın Hasan ve Gülşen Sağdıç çiftinin evladı Efe'nin sünnet düğününe katılan Başkan Cemal Akın, Baydağ ve Seyhan ailelerinin evlatları Cemalettin ve Selen'in nişan yüzüklerini taktı.  

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın;” Hayata dair ne varsa halkımızla birlikte yaşamaya ve paylaşma devam ediyorum. Yeni yuva kuran çiftlerimizi tebrik ediyor, sünnet olan genç kardeşlerimize de acil şifalar diliyorum” dedi.  

24. SOKAK ASFALTLANIYOR

Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından, Aladağ Mahallesi Çamlık Caddesi 24. Sokak’ta sıcak asfaltla yol düzenleme çalışması yapılıyor.

Belediye Başkanı Cemal Akın, yapılan çalışma ile ilgili yaptığı açıklamada, “Ekiplerimiz, Aladağ Mahallesi Çamlık Caddesi 24. Sokak’ta sıcak asfalt ile yol düzenleme çalışmasına başladı. Doğal yollardan ve çeşitli sebeplerle hasar gören yolumuzu onararak Ulaşıma daha elverişli hale getiriyoruz. Ekiplerimize işlerinde kolaylık diliyorum” dedi.

BAŞKAN HEM TALEPLERİ DİNLİYOR HEM ÇALIŞMALARI ANLATIYOR

Belediye Başkanı Cemal Akın, Demirciler ve Cumhuriyet Mahallesi sakinleri ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Vatandaşların sofrasına misafir olan Başkan Akın, hem talep ve önerileri dinledi hem de devam eden ve başlayacak olan belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye olarak tüm mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın talepleri bizler için çok önemli. Bu kapsamda vatandaşlarımızın belediyeye gelmesini beklemeden bizzat ziyaret edip talep ve önerilerini dinliyoruz. Son olarak ta Demirciler ve Cumhuriyet Mahallesi sakinleri ile bir araya gelme fırsatı bulduk. Başkan Vekillerim, Yardımcılarım, Meclis Üyelerimiz ve tüm birimlerimizle halkımızın emirlerine amadeyiz “dedi.

CEMAL AKIN, MUTLULUKLAR DİLEDİ

Belediye Başkanı Cemal Akın, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ve eşi İlknur Demirel’in oğlunun düğün merasimine katıldı.

Belediye Başkanı Cemal Akın, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ve eşi İlknur İlknur Demirel’in oğlu Fethi ile Oya-Mehmet Dumanlı çiftinin kızı Nihal’in düğün merasimine katıldı.  Düğünde çifti ve ailelerini tebrik eden Başkan Cemal Akın çifte bir ömür boyu mutluluk temennisinde bulundu.

BAŞKAN AKIN “DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanlığı tarafından düzenlenen dayanışma yemeğine katılarak, Federasyona yeniden Başkan seçilen Turgut Altınçubuk’a da yeni görev döneminin hayırlı olmasını diledi.

Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanlığı tarafından dayanışma yemeğine katıldı. Programda geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı seçilen Turgut Altınçubuk’u tebrik eden Başkan Cemal Akın Bartın Belediyesi olarak imkânlar doğrultusunda Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuna gereken desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. Programın ardından açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Cemal Akın; “ İlimizde sporun gelişmesi için Bartın Belediyesi olarak birçok çalışma yapıyor, ayrıca tüm spor kulüplerimize de imkanlarımız doğrultusunda destek olmaya gayret ediyoruz. Gençlerimize sahip çıkmamız gerekiyor. Bu amaçla görevini yürüten Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Turgut Altınçubuk ve Yönetim Kurulu Üyelerine görevlerinde başarılar diliyor, Bartın Belediyesi olarak imkanlarımız doğrultusunda gereken desteği vermeye hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!