Amasra Panorama evlerinin örnek dairesi görücüye çıktı

GÜNCEL 30 Mayıs 2018 15:15
Videoyu Aç Amasra Panorama evlerinin örnek dairesi görücüye çıktı
A
a

Amasra’da eşsiz konumu ve muhteşem manzarası ile ayrıcalıklı yaşam alanı sunan Amasra Panorama evleri, örnek dairesi ile görücüye çıktı.

Amasra Panorama evleri örnek daire
30 yıllık Akmazlar İnşaat güvencesiyle satışa sunulan Amasra Panorama evlerinin örnek dairesi, Vizyoner mimari anlayış ve tarifsiz lüksü vurgulayan yaşam alanları ve nitelikli donanımlarıyla ön plana çıkıyor.
 
Örnek daire, ayrıcalıklı yaşam standartlarını gözler önüne seriyor
 
Örnek dairede kalitenin, lüksün ve konforun hissedileceğini söyleyen Akmazlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Akmaz, muhteşem manzara ile estetik ve benzersiz bir mimariyi bir araya getirdiklerini belirterek şunları söyledi.
 
“Amasra Panorama Evleri, Denize sıfır, muhteşem Amasra manzarası ile eşsiz bir konumda. Görücüye çıkan örnek dairemizde, tüm detaylar büyük bir özenle ve titizlikle oluşturuldu. Ultra lüks konfor standartları ve seçkin yaşamın her detayını sunan örnek daire, benzersiz mimari tasarımı ve nitelikli donanımlarıyla ayrıcalıklı yaşamı gözler önüne seriyor.”
 
AMASRA PANORAMA EVLERİNDA YAŞAM BAŞLIYOR

 
Şimdi Amasra'da olmak var...
Batı Karadeniz'in incisi, Amasra'da yükselen eşs,z konumu ve muhteşem manzaralı Amasra Panorama Evleri yaklaşık 4500 m2 alan üzerine konumlandırılmış 13000 m2 inşaat alanı ile gelecek için karlı bir yatırım fırsatı sunuyor. Her bütçe ve m2 de, birbirinden farklı alternatif daireleriyle, 5 bloktan oluşan, açık havuzu, çocuklar için çocuk parkları, kapalı oyun alanları, fitness salonu, yeşilin ve mavinin seyrine doyamayacağınız oturma alanları ile sizlere 30 yıllık Akmazlar İnşaat tecrübe ve kalitesiyle prestijli olmanın ayrıcalığını sunuyor.
Sizde geç kalmadan Amasra Panorama Evlerinde yerinizi alın.

ÖRNEK DAİREYİ GEZMEK VE SANAL TUR İÇİN TIKLAYIN

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 
Satılık Lüks Daireler