Bartın’da dev fuhuş operasyonu, 4 kişi tutuklandı

GÜNCEL 28 Aralık 2018 15:03
Videoyu Aç Bartın’da dev fuhuş operasyonu, 4 kişi tutuklandı
A
a

Biri hastalıklı 3 yabancı uyruklu kadın yakalandı...

EV SAHİPLERİ DİKKAT! KİRACILARINIZ NE İŞ YAPIYOR!
Bartın’da İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan fuhuş operasyonunda yabancı uyruklu 3 kadın sınır dışı edilirken 14 adres 1 ay süreyle mühürlendi. Yapılan sağlık muayenesinde fuhuş yapan kadınlardan birinde ise Frengi hastalığı tespit edildi.
Bartın’da İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yabancı uyruklu kadınlara yönelik fuhuş operasyonu düzenlendi.
Bartın’da çeşitli mahallelerindeki evlerde yaşayan yabancı uyruklu  O.A, J.V ve B.N fuhuş yaptıkları tespit edilerek yakalandı. Kadınların yapılan sağlık kontrolleri sonucunda birinde Frengi hastalığı tespit edildi. Operasyon sonrasında O.A, J.V ve B.N ülkeden sınır dışı edilirken fuhuş yaptıkları evleri 1 ay süreyle mühürlendi.
FUHUŞTAN 30 KİŞİYE İŞLEM, 4 KİŞİ TUTUKLANDI, 14 ADRES MÜHÜRLENDİ
Diğer yandan Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından  kamu sağlığının korunması zührevi hastalıkların yayılmasının önlenmesi amacıyla fuhuşla ilgili yapılan çalışmalar sonucunda fuhuşa teşvik , aracılık ve zorlama olayı ile ilgili olarak toplam 30 kişiye işlem yapıldı. Yakalanan bu şahıslardan 4'ü tutuklanırken şüpheli şahıslara İl Umumî Hıfzıssıhha Kurulu kararınca para cezaları uygulandı. Zührevi Hastalıklar ve Fuhuşla Mücadele Komisyonu tarafından fuhuş yapıldığı tespit edilen 12 ev ve 2 pansiyon  30 gün süreyle mühürlendi. 

 
1000
icon
ali osman 1 Aralık 2019 22:08

şimdi benim anlamadığım şey fuhuş evi 1 ay kapatılmış peki bu fuhuş evi 1 ay sonra tekrar fuhuşa açık mı olacak? Şimdi benim şahsi fikrimi söyleyeyim bartında kerhane (genelev) yok ankarada ist da diğer illerde varsa bartında olmazsa, bekar kişiler kimbilir ne sapıklıklara baş vuracak

3 3 Cevap Yaz
Tolga Dalkiran 14 Ekim 2019 20:27

EKIPLERI TEBRIK EDERIZ BAŞARILARIN DEVAMINI DILERIZ

0 2 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!