Bartın’da dikkat çeken paylaşım

GÜNCEL 24 Haziran 2019 15:45
Videoyu Aç Bartın’da dikkat çeken paylaşım
A
a

Kimsenin gücüne gitmesin dedi, bakın ne paylaştı...

Bartın’da önceki dönem Belediye başkan yardımcısı olan MHP’li Hüseyin Çetin’in İstanbul’da Ekrem İmamoğlu’Nun seçimi farklı kazanmasının ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım olay oldu.
Bir tarafta Cemal Akın ile diğer tarafta Ekrem İmamoğlu ile olan fotoğraflarını paylaşan Çetin şunları yazdı.
“Yerel seçimlerde bize bu tabloyu yaşatmamak için elinden gelenin kat kat fazlasını yapan, ayrıca yanlış değil yalan ve yalanlar söyleyerek Bartın halkını kandırmaya çalışan ve genel başkanların ittifak olma görüntülerine rağmen kimseyi duymayan sayın vatandaş şimdi yapacağım paylaşım gücünüze gitmesin. Haklının hakkını İstanbullu seçmenler vermiştir. Seçimi kazanan sayın Ekrem İmamoğlu’nu şahsım adına tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.”
Çetin’in paylaşımına olumlu olumsuz çok sayıda yorum gelirken günün en çok  konuşulan konusu oldu.


 
1000
icon
Sercan özyapı 25 Haziran 2019 15:10

Tebrik etmesi normaldir edebilir ama bence pozlar vererek bence hiç iyi olmamış cemal akını bile etkiler diye dusunuyorum örnek ben bi anda sovudum sevmedim keşke paylaşılmasaydı

2 1 Cevap Yaz
Recep tayyip doğmayan 25 Haziran 2019 13:02

İyi güzel demiş tamam Siyaset böyledir geçmişini unutup yazmıssındır ama peşini bırakmaz yapıcagın her hareketi düşün ki açık kapı kalsın sımdi tebrik etmen veya bunları soylemen olay oldu huseyin

4 1 Cevap Yaz
m.akif 24 Haziran 2019 22:55

Hüseyin Çetin vicdanının sesini dinlemiş.Doğruyu ve inandığını söylemiş.Bu ülkede kimse şahsi kanaatini söyleyemiyecek mi? Aksini de söyleyebilirdi.

0 6 Cevap Yaz
ce-mal 24 Haziran 2019 16:18

yüzde otuz fark atıyoruz diyen sen değil miydin? 140 oyla kazandınız kim yalancı kim algı yapmış?

7 7 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!