Bartın’da fuhuş çetesi çökertildi

GÜNCEL 6 Nisan 2018 18:41
Videoyu Aç Bartın’da fuhuş çetesi çökertildi
A
a

Bartın'da 12 adrese yapılan eş zamanlı baskında 25 şüpheli gözaltına alındı.

Bartın Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan fuhuş operasyonunda 12 adrese eş zamanlı baskın yapıldı. Üçü yabancı uyruklu 9 kadın ile birlikte 25 kişi şüpheli yakalandı.
Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada; “Bartın Asayiş Şube Müdürlüğü Ekiplerimiz ilimizde fuhuş yapan bayanlara aracılık eden ve bu amaçla, Trabzon, Zonguldak ve çevre illerden ilimize yerli ve yabancı bayan getiren suç örgütü daha önceden üç aylık süreyle takip edilerek fuhuş yapılan evler ve aracılık yapan kişiler tespit edildi.Bu çalışmalar neticesinde İlimizde toplamda 12 adrese eş zamanlı operasyon düzenlenmiş olup, daha  önce takip etmiş olduğumuz toplamda 25 şüpheli yakalanmış, yakalanan şahısların 3'ü yabancı uyruklu 9 bayan, 16 erkek şahıs hakkında, Asayiş Şube Müdürlüğümüzce fuhuşa teşvik, fuhuşa aracılık etme, yer temin etme, zorlama, tehdit ve 6136 SKM suçlarından tahkikata başlanmıştır” denildi.


 
1000
icon
alex 9 Nisan 2018 08:54

bartına gelen kadınlar bile cirkin rus kızları beklerken ne bir basarı var ne de yatırım bu sehir bitik geri gelişmemimeş burdan ne köy olur ne kasaba

3 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 
Satılık Lüks Daireler