Bartın’da o isim adliyeye sevk edildi

ASAYİŞ 5 Ocak 2017 14:10
Videoyu Aç Bartın’da o isim adliyeye sevk edildi
A
a

20 gündür FETö’den gözaltındaydı…

Bartın’da yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınan Bartın eski Halk Sağlığı Müdürü A.D., bugün adliyeye sevk edildi.
Bartın’da 4 yıl Halk sağlığı müdürü olarak görev yapan Dr. A.D., yaklaşık 20 gün önce gözaltına alınmıştı. 2016 mart ayında görevinden istifa eden Ahmet Demir, emniyetteki işlemlerin ardından bugün Bartın adliyesine çıkartıldı.
 

 
Kaynak : Bartın Olay Medya- Mustafa Kurt
1000
icon
Büşra 5 Ocak 2017 17:54

Ülke genelinde kpss ve verilen sorulara dair operasyon başlamış. Bu operasyon Bartın' a da geldi mi? Kimler haksız yere atandı çok merak ediyorum. Atanamayanların kaybolan yıllarını geri verebilecekler mi? Sizden haber bekliyorum.

0 0 Cevap Yaz
MEMUR 5 Ocak 2017 16:03

BU NASIL İŞ KURUMUN EN ÜSTÜNDEKİ KİŞİ FETÖDEN 20 GÜNDÜR GÖZALTINDA ÜSTELİK 17 ARLIKDAN SONRA DA GÖREVİNE DEVAM EDİYOR VE BUNU KURUMUNDA ÇALIŞAN KİMSE BİLDİRMİYOR GÖZ YUMUYORLAR VE NE HİKMET SE 3 YIL MÜDÜRLÜK YAPMASINA RAĞMEN HİÇ BİR FETÖCÜYÜ MAKAM SAHİBİ YAPMIYOR (ÇOK KOLAY OLMASINA RAĞMEN) YAPTIYSA NİYE SAĞLIK TA BUNDAN BAŞKA İDARECİ GÖREVİNDEN ALINMADI ALINANLAR KÖYDEKİ AİLE HEKİMİ EBE HEMŞİRE ARAŞTIRILSIN

0 5 Cevap Yaz
AK PARTİLİ 5 Ocak 2017 15:59

BU KİŞİYE GÖZ YUMANLAR CUMHURBAŞKANIMIZIN MÜCADELESİNE RAĞMEN BUNUNLA HAREKET EDENLER DE HESAP VERMELİDİR

0 3 Cevap Yaz
SAĞLIKCI 5 Ocak 2017 15:58

ALLAHIN SOPASI YOKKİ BUNUN YILLARCA MÜDÜR OLARAK KALMASINA GÖZ YUMANLARDA ADALETİN ÖNÜNDE HESAP VERMELİ HİÇ OLMAZSA KOLTUKLARINDAN UZAKLAŞTIRLMALI VEDA MEKTUBUNDA ÖZELLİKLE TEŞEKKÜR ETTİKLERİ İNCELENMELİ FETÖCÜLER NE KADAR SUÇLUYSA ONLARLA KOLKOLA HAREKET EDENLERD SUÇLUDUR

0 5 Cevap Yaz
Sağlıkçı dr

Bazıları kin ve nefretten beslenir sağlıkçı vatandaş Bartın'ı 1. Sıraya taşıyan Başkomutanımızın yanına çıkabilen tek adam . Dünün şakşakçısı sizler bu ğünün tekmesi mi oldunuz . Allah er geç bu zulmü çevirir o ğün sizin gibi rüzgara göre dönenler acaba nasıl dönecekler merak ediyorum. ALLAH MEHİL VERİR İHMAL ETMEZ.

0 1
Dr. Civanim

Ha ha c.b. yanina cikabilen tek kisi imis öylemi??... yapma yaverler in hepisi hain kahpe cikti valla yaver deyil sin ama yagci gibi duruyorsun dikkat derim zira iceride kiler itiraf ci olup kurtulmak icin etegindeki taslari döküyorlar varmi seninde taslarin? ?

0 1
Sağlıkçı 5 Ocak 2017 15:16

Etme bulma dünyası dedikleri bu olsa gerek.Beter olur inşallah.Zamanında yanında gezenleride görmek istiyoruz.darısı diğer iş arkadaşlarının başına

0 4 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat