Bartın’da ortalık karıştı

GÜNCEL 15 Kasım 2019 15:03
Videoyu Aç Bartın’da ortalık karıştı
A
a

Çıkan kavgada İki kadın birbirine girdi

Bartın'da pazar yerinde iki kadın saç saça, tekme tokat kavgaya tutuştu. 
İhbar hattımıza gelen gelen görüntülerde, galla pazarı önünde iki kadının kavgaya tutuşması yer aldı.
Çevrede bulunan vatandaşlar kavga eden iki kadınının arasına girdi. Taburelerin havaya uçuştuğu kavgada iki kadın birbirlerine hakaret ederken vatandaşlar güçlükle ayırdı. Kavganın alacak verecek meselesinden kaynaklandığı iddia edildi. 
1000
icon
Serhat 17 Kasım 2019 03:33

Iyi geceler öncelike, ben bartina tatile geldim geçen yaz gerçekten yürekten bi insanlık gördüm uzun zaman olmuştu bu kadar sıcak insan yaklaşımı görmeyeli göremem çünkü ben ankarada yaşıyorum bilen bilir başkenti güzel bartin i böyle saçma insanlarla kirletmesinler

0 1 Cevap Yaz
.. 15 Kasım 2019 19:00

Sadece alıcak verecek meselesi olsa kadının tepkisi böylemi olur kadın polise sesleniyo farkındaysanız işin içinde farklı şeyler var belliki..

1 4 Cevap Yaz
m.akif 15 Kasım 2019 18:15

Kadın alacağını alamamış,canına geçmiş"Verin benim 7 milyarımı"diye bağırıyor.Güzel Bartınımızın ismini böyle veresiye alıp da borcunu vermeyenler,kul hakkına girenler kirletiyorlar.Böyle insanları gerçekten Bartınımızda görmek istemiyorum.

4 10 Cevap Yaz
Her magdurum diyene inanmayın !!

Olayi aslini bilmeden boyle yorumlar yapmayin bence. Borcumu verin diyen kadin yuva yikmaya calisti huzur bozdu. Halen daha da bozmaya devam ediyor.Gostere gostere hemde. Daha buraya yazamayacagim cok sey var. Bagiran kadinin ne kadar cok sabrettigini bilmeden boyle yorumlar yazmayin. Kadinin paradan borctan haberi bile yok. Kimseye de borcu yok. Yavuz hırsız ev sahibini bastırır diye bi laf var. Her magdurum diyene inanmayin.

4 10
Biri 15 Kasım 2019 15:38

Çay içen abinin umursamazlık seviyesi😬😬😬

3 8 Cevap Yaz
Ed

Neden sensörlüyorsunuz arkadaş adam akıllı izliyemedik

2 3
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!