Bartın’da polis ve jandarmadan ortak uygulama

GÜNCEL 26 Mayıs 2017 17:41
Videoyu Aç Bartın’da polis ve jandarmadan ortak uygulama
A
a

Bartın’da güvenlik ve huzurun sağlanmasının yanında trafik kazalarının en az seviyeye indirilebilmesi için polis ve jandarma ekipleri ortaklaşa uygulama yaptı.

Bartın İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri uygulama kapsamında şehrin giriş ve çıkış noktalarında kontroller gerçekleştirdi. Sabah saatlerinde başlayan uygulama kapsamında tüm araçları bir bir durdurdu. Ehliyet, ruhsat ve şahısların GBT’lerini soran ekipleri, durdurdukları bazı araçlarda arama yaptı. Vatandaşlar güvenlik için uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Uygulamanın yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte artan karayolları trafiğinde güvenlik önlemleri alarak kaza oranlarını azaltmayı amaçladığı belirtildi.
Yine turizm sezonunun gelmesiyle birlikte karayolundaki artan trafik yoğunluğunda 81 ilde trafik güvenliği adı altında uygulama düzenlendiği öğrenildi. Polis ve Jandarmanın birlikte yaptığı ortak çalışma ile çeşitli noktalarda çalışmalar sürüyor.
Uygulamaların yaz boyu geniş güvenlik önlemleri altında sıkça yapılacağı öğrenildi.

 
Kaynak : Bartın Olay Medya/Mustafa Kurt
1000
icon
Memet 30 Mayıs 2017 11:51

Çağlayan'da sabaha kadar içerler kontrol. Olmaz 50 km hız sınırını 56 ile geçince 300 küsür dayarlar kırk kere ararsın 155 i işin içinde alkol varsa mümkün değil gelmez sabaha kadar egzoz bağırtırlar bakmaz ama gariban görmeye dursunlar 3-4 ekip çöker

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!