saat FLAŞ HABER

Bartın Emniyetinde devir teslim

GÜNCEL 25 Eylül 2019 11:49
Videoyu Aç Bartın Emniyetinde devir teslim
A
a

Ogün Vural görevi Çetin Bozkuş’a devretti...

Bartın İl Emniyet Müdürlüğünde devir teslim töreni gerçekleştirildi.
Bartın İl Emniyet Müdürlüğü binasında gerçekleştirilen törende Kriminal Daire başkanlığına atanan Ogün Vural, İl Emniyet Müdürlüğü görevini Çetin Bozkuş’a devretti.
Ogün Vural, gazetecilere yaptığı açıklamada, 2 yıl Bartın İl Emniyet Müdürü olarak görev yaptığını anımsatarak, “basın ile birlikle ekip ve takım ruhu ile güzide ilimiz Bartın’ı en üst seviyelere çıkarmayı başardığımızı düşünüyorum. Yeni emniyet müdürümüzün bu bayrağı daha ileriye taşıyacağından en ufak bir endişem yok. Görevi ona devretmekten gurur duyuyorum. Hayırlı uğurlu olsun dedi.
Yeni emniyet Müdürü Çetin Bozkuş, atamanın değerli Bartınlılar için hayırlı olmasını temenni ediyorum diyerek,  “Ogün Müdürümüzün ne kadar başarılı çalışmalara imza attığını biliyoruz. Temennimiz onun bıraktığı bayrağı tüm ekibimiz ve Bartınlılarla birlikte bir adım daha ileriye taşıyacağımızı temenni ediyorum. Önümüzdeki günlerde onun izinden devam edeceğiz. Verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Konuşmaların ardından emniyet teşkilatı üyeleri ve basın mensupları ile vedalaşan Ogün Vural yeni görevine başlamak üzere Ankara’ya hareket etti.

 

 
1000
icon
RAMAZAN KAYA 26 Eylül 2019 00:35

Selamunaleykum Hayırlı geceler rabbim yeni görevinizi hakkıyla başarmanizi nasib etsin inşallah

0 0 Cevap Yaz
ayla 25 Eylül 2019 22:22

Allah yar ve yardımcısı olsun .Alkol fuhuş a önem verir de inşallah bizde rahatca akşamları yürüyüş yapabiliriz..8 den sonra Yalıya çıkmaya korkuyorum..Hastaneye gitmek için araç yok yürümeye korkuyorum..Bartin huzur adresi olması gereken bir kasaba olsun artık.. Emekliliğin tadını çıkaramıyorum.... Başarılar..

0 0 Cevap Yaz
Nihan TANER 25 Eylül 2019 12:09

Her daim hizmetin en iyisini bizlere sunmak için gece gündüz çabaladınız .Herşey için çok teşekkürler Müdürüm Allah ayağınıza taş değdirmesin inşallah herşey gönlünüzce olsun.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!