Bartın’ın Kıymetini Bilemiyoruz

GÜNCEL 14 Nisan 2017 16:23
Videoyu Aç Bartın’ın Kıymetini Bilemiyoruz
A
a

"Eşsiz Bodrum tırını görünce cennet Bartın'ın değerini bir kez daha anladım"

Bartın’a gelen Bodrum Tanıtım tırında incelemelerde bulunan Bartın Olay Medya sahibi Süleyman Karaman, Bartın’ın tanıtım eksikliğine dikkat çekti.
20 Mart’tan bu yana Ülke genelinde birçok ili gezerek Bodrum’un eşsiz özelliklerini anlatan Eşsiz Bodrum Tanıtım Tırı, Bartın’da Bülent Ecevit bulvarı Albayrak yapı marketin oto parkında vatandaşlarla buluştu.
Eşsiz Bodrum logosu ile Bodrum’un simgesi begonviller ve mavi beyaz Bodrum evleriyle süslenen tırın içinde Bodrum tabloları, üç boyutlu Bodrum tanıtım filmi ve lokumu gibi Bodrum’un yerel tanıtım materyalleri bulunuyor. Tırda görevli ekip ise gelenlere Bodrum’u anlatıyor.
Bodrum’u Türkiye içinde daha iyi tanıtmak amacıyla hazırlanan Bodrum Tanıtım Tırı  Bodrum Kaymakamlığı’nın himayesinde, Bodrum Tanıtma Vakfı ve Bodrum Belediyesi’nin öncülüğünde hazırlanan proje kapsamında oluşturuldu.
“Bodrum Sizi Çağırıyor” sloganıyla başlatılan projeye, Bodrum Ticaret Odası (BODTO), Bodrum Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Bodrum Otelciler Derneği (BODER), Bodrum Denizciler Derneği, IMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi ve TÜRSAB Bodrum Yürütme Kurulu da destek veriyor.
Bartın’ın Kıymetini Bilmiyoruz
Bodrum tanıtım tırında incelemelerde bulunan Bartın Olay Medya sahibi Süleyman Karaman, Bartın’ın Bodrum’dan daha güzel olduğunu belirterek tanıtım eksikliğine dikkat çekti.
Karaman “Eşsiz Bodrum yazmışlar, lakin bu tanıtım tırını incelediğimde Bartın'ın kıymetini bir kez daha anladım. Bizim bu kadar güzel bir şehir olmamız yanında tesis, hizmet, alt yapı ve tanıtım eksikliğimiz var. Elimizdeki değerlerin farkında değiliz. Bartın’ın kıymetini bilemiyoruz. Biz de böyle bir proje ile tüm ülkeyi gezelim. Millet eşsiz Bartın'ı görsün. Batman, Mardin karmaşasına artık bir son verelim. Cennet Bartın’ı herkes tanısın” dedi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!