Bartınlı Profesörden şok darbe iması!

GÜNCEL 1 Ağustos 2016 17:38
Videoyu Aç Bartınlı Profesörden şok darbe iması!
A
a

Bartınlı Prof.Dr. Osman Özsoy'un bu sözleri sosyal medyayı sallarken darbeyi biliyor muydu sorusunu akıllara getirdi.

Milletten profesöre tokat gibi yanıt  
Bartınlı Prof. Dr. Osman Özsoy’un darbe girişimi öncesi FETÖ’ye güzellemeler yaptığı ve darbe imasında bulunduğu video ortaya çıktı.
15 Temmuz’dan önce sosyal medyada yayınlanan programda darbe iması yapan Prof. Dr. Osman Özsoy, sıkıyönetim durumunda muhafazakârların korkup dışarı çıkmayacağını iddia etti. Yaşananlarsa Özsoy’a tükürdüğünü yalatan cinsten.

Özsoy, yüzde 50 diye tabir edilen insanların sokağa çıkma yasağı ilan edildiğinde kendilerini savunmak için sokağa çıkmayacağını söylüyor. Özsoy, "Yüzde 50 desteği falan iplemeyin. Ben siyaset bilimi profesörüyüm ya. Alt yazı geçin televizyon kanallarından yarın sokağa çıkma yasağı var diye bakın sokağa çıkıyorlar mı? Hocaların evleri cami avlusundadır. Namaza bile geçmezler korkularından. Türkiye’de insanların demokrasi için sahaya çıkmak gibi bir hassasiyeti yok. Bunlar kuru kalabalıklar. Yine 3 tane yürekli komünist Taksim Meydanı’nı zorlayacaktır. Bir tane sağcı aydın bile çıkmayacaktır. Dolayısıyla sağ kesimde bir tane Ahmet Altan var mı? Sağ televizyon kanallarında bir tane Fatih Portakal var mı?" diyor.
Konuşmasında, "Türkiye'ye bir şey olmaz. Ben profesör olacağıma keşke bir Albay olsaymışım mesela. Bu süreçte daha çok katkım olurdu" diyen Özsoy "Nasıl katkınız olurdu" sorusuna şöyle yanıt veriyor... "Söyledim bitti. Geri dönmeyeceksin cümlelere. Bir albay olacaktım ben bu ülkeye daha çok hizmet ederdim. Güneydoğu'dan şehitler geliyor mesela. 550'e yaklaştı" diye yanıt veriyor.

 
1000
icon
türklük9 12 Ağustos 2016 19:13

türkiyedevletinin parasıı alıyosun co cuklarin bogasindan geciriyosun oraya cikmiş konuşuyon haram olsun konuştukların hesabını vereceksin ooo

0 0 Cevap Yaz
Serefsiz osmn admini at bakim bartina 3 Ağustos 2016 18:53

Mal osman serefsiz osman o yedigin lokmalar fitil fitl gelecek soysuz kopek.

0 0 Cevap Yaz
Soysuz 2 Ağustos 2016 20:16

Sen bartinli filan deil sen anerikan kopegusin seninde tasmandan tutulup atilacan kalacan geberen oralarda...

0 0 Cevap Yaz
Mülayim Tatlı 2 Ağustos 2016 01:19

Osman ah osman vah osman.....yuz karası osman.......kozcagizda kaldirimda yuzu olmayan osman ....yazik.......

1 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!