Bartınlı Şira Albümünün Çıkış Şarkısına Klip Çekti!

GÜNCEL 27 Kasım 2015 21:04
Videoyu Aç Bartınlı Şira Albümünün Çıkış Şarkısına Klip Çekti!
A
a

Bartınlı şarkıcı Şira, albümünün çıkış şarkısı olan "Yangın" için Ahmet Can Tekin yönetmenliğinde kamera karşısına geçti.

Şira albümünün çıkış şarkısı olan 'Yangın'a Ahmet Can Tekin yönetmenliğinde klip çekti. 25 Kasım 2015’te ilk kez Kral pop tv 'de yayınlanan klibin görüntü yönetmenliğini ise Hakan Gülbahçe üstlendi. Çekimleri Hadımköy'de bir ormanda gerçekleşen klipte ŞİRA'ya 36 kişilik bir ekip eşlik etti ve klip bir günde tamamlandı. 3 ADIM Müzik etiketi ile çıkacak olan "Yangın" albümü sürpriz Sezen Aksu şarkılarını da içinde barındırıyor.
ŞİRA KİMDİR
Gül Şira Demir,  23.10.1988 tarihinde Bartın’da doğdu. Babası Gürgenpınarı, annesi Kozcağızlı memleketine âşık bir sanatçı olan Şira, ailesinin tek çocuğu. Müzikle iç içe yaşayan ve kendini sürekli geliştirerek yenileyen Şira, ilk albüm çalışması Yangın’la birlikte büyük bir ivme kazandı.
Bartın Olay’a özel açıklamalarda buluna şarkıcı Şira, yeni çıkardığı albümünde desteğini esirgemeyen Bartın halkına, aileme, Ankara’ya ve Almayanya’ya kadar uzanan ellere minnetlerimi sunarım” dedi.1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!