Bartınspor’da 2. Mehmet bulut dönemi

SPOR 6 Mayıs 2017 23:11
Videoyu Aç Bartınspor’da 2. Mehmet bulut dönemi
A
a

Bartınspor Olağan Genel Kurulu’nda Mehmet Bulut yeniden Bartınspor Kulübü Başkanlığına seçildi.

TSO konferans salonunda gerçekleştirilen olağan kongre AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Belediye Başkanı Cemal Akın, AK Parti 22. Dönem Bartın Milletvekili Asım Kulak, İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, MHP Bartın Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir, ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk, Madeni Eşya ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz, Bartınspor Genel Kurul Üyeleri ve davetlilerin katılımıyla gerçekleştirildi.
Genel Kurul’un Divan Başkanlığını Recep Çömlek, Divan Üyeliklerini ise Taşkın Balta ile Av. Emrah Taşdemir yaptı-.
Faaliyet raporları ve gelir gider cetvelinin okunup oylandığı Genel Kurul toplantısında mevcut başkan Mehmet Bulut yeniden aday olurken bir başka başkan adayı Candemir Yazıcı’nın listesi ise Bartınspor Kulübü Derneği’ne üyeliğinin bulunmadığı gerekçesiyle kabul edilmedi ve seçime tek liste halinde gidildi.
YENİ YÖNETİM BELİLENDİ
Genel Kurul Üyelerinin oy kullandığı seçim sonucunda Bartınspor’un yeni Yönetim Kurulu Asil Üyeleri; Mehmet Bulut, Hüseyin Taner çetin, Mehmet Mescier, Hüseyin kalaycı, Aykut Oktay Ulu, Onur Aldatmaz, Hüseyin Çalıkoğlu, Kenan Dursun, Turgut Altınçubuk, Ünsal Akpürçek, Orhan Ölçek, Yüksel Özkan, Muzaffer Yelkenci, Murat Kalafat, Emrah Şenkal, Yılmaz Akdeniz, Seyhan Yalçın, Emre Önder, Yusuf Gören, Ekrem Arslan, Mustafa Ahmet Oktay Ve Yasemin Dora Kurtkaya’dan oluştu.
Disiplin Kurulu Asil Üyeleri; Emrah Taşdemir, Burhan Pişkin, Coşkun Altay ve Disiplin Kurulu Yedek üyeleri Ayhan Dönmez, Burak Kirenci ile Erhan Somaklı’dan oluştu.
ASKF Asil Üyeleri; Mehmet Bulut, Aykut Oktay Ulu ve Mehmet Somaklı, ASKF Yedek Üyeleri ise Kenan Dursun, Onur Aldatmaz ve Orhan Tabak isimlerinden oluştu.
Bulut: “Rabbim Utandırmasın”
 Bugün yapılan Bartın Spor kulübü olağan kongremizi şereflendiren Bartın Millet Vekilimiz Sayın Yılmaz Tunç, Belediye Başkanımız Sayın Cemal Akın ve tüm katılımcılara şahsıma ve yönetim kurulumuza 3 yıl daha devam etmemiz için bu yetkiyi veren Bartınspor sevdalılarına teşekkür ederim, layık olacağız. Rabbim utandırmasın..

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!