Bartınspor’da transfer taarruzu

GÜNCEL 22 Mayıs 2017 20:04
Videoyu Aç Bartınspor’da transfer taarruzu
A
a

Bartınspor yönetimi, teknik direktör başta olmak üzere 12 futbolcuyu birden renklerine bağladı.

2015-2016 sezonunda Bölgesel Amatör Lig 4. Grup mücadele eden Erbaa Spor'u şampiyon yapan tecrübeli teknik adam Hasan Basri Kara'yı takımın başına getiren Bartınspor, Mustafa Ünver, Oğuzhan Genç, Uğur Yılmaz, Hasan Uğur, Şerif Sevcan, Gökhan Hıdır, Ünal  Erkeç, Ramazan Taş, Barış Arat, Gökhan Yılmaz, Emre Çağlar ve Ersin Demiral ile sözleşme imzaladı.
 Kulüp Başkanı Mehmet Bulut önderliğindeki yönetim, geleceğe yönelik planlar ın yanında 3. Lige çıkacak kadroyu kurmaya çalışıyor.
Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut,  teknik direktör olmak üzere 12 futbolcuyla resmen anlaştı.  Bulut Düğün Sarayı'nda düzenlenen toplu imza törenine, Kulüp Başkanı Mehmet Bulut'un yanı sıra yönetim tam kadro katıldı.
 Takımın Hasan Basri Kara’ya emanet
Geçtiğimiz sezonda Türk Metal Kırıkkale Spor'un Teknik Direktörlüğünü yapan Hasan Basri Kara'nın istekleri doğrultusunda yapılan transferde; Mustafa Ünver (Orta saha), Uğur Yılmaz (Forvet arkası), Hasan UĞUR (FORVET), Şerif Sevcan, Oğuzhan Genç, Gökhan Hıdır (Defans), Ünal  Erkeç (DEFANS), Ramazan Taş  (ORTASAHA), Barış ARAT  (DEFANS), Gökhan Yılmaz (Defans), Emre Çağlar   (Forvet) ve Ersin Demiral'ı (DEFANS) renklerine bağladı. 
Transferlerle ilgili kısa bir açıklamada bulunan Kulüp Başkanı Mehmet Bulut, birlik beraberliğin önemini vurgulayarak "İnşallah rabbim bizi bu sene utandırmaz. Hedefimiz yeniden bir yapılanma üç yıllık bir planlama? Bu sene hedefimize ulaşacağız" diye konuştu.
Bartınspor eksik mevkilere yapacağı transferler için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

 
1000
icon
harun71 29 Mayıs 2017 22:21

Hasan Basri kara kişiliği ve dürüstlüğü ile gerçekten ender insanlardan ve oyunu iyi okuyan bir teknik direktör bartınspora hayırlı olsun.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!