Bartınspor sahaya indi

SPOR 25 Temmuz 2015 19:51
Videoyu Aç Bartınspor sahaya indi
A
a

Bölgesel Amatör Lig temsilcilerinden Bartınspor ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Kulübün boğaz mevkiindeki tesislerinde yapılan ilk antrenmanda futbolcular kondisyon ağırlıklı çalıştı.

Bartınspor yeni sezon hazırlıklarına başladı. Bu yıl daha mücadeleci bir takım meydana getirdiklerini söyleyen Teknik Direktör Muammer Ayvaz, “2015-2016 sezonuna yaptığımız antrenmanla başladık. Günde çift antrenman yapacağız. Yaklaşık 12 gün Bartın’da çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Sonrasında şartlar oluşursa kamp da yapmayı planlıyoruz. Yeni sezonda çok daha iyi, çok daha genç, koşan ve mücadele eden, aynı zamanda yarış içerisinde olan bir ekip meydana getirdik. İnşallah istediğimiz gibi sezonu geçirir, hedeflerimize ulaşırız" dedi.
   Bartınspor taraftarlarının bu sene çok keyif veren bir takım izleyeceğini ifade eden Ayvaz, "Koşan mücadele eden sporcuları tespit ettik ve takıma kazandırdık. Bunun yanında düzgün, karakterli sporcuları aramıza kattık. Geçen sezondan da takımımızın yüzde 50’lik bir kısmı duruyor. Geçen sezon bunu belki skora yansıtamamıştık ama iyi mücadele etmiştik. Oyunumuz çok çok iyiydi. Bu yıl bu oyunun üzerine katarak başlayacağız. Çünkü takımımızın kalitesi daha iyi duruma geldi. Bartınspor taraftarı gelsin. Son yıllarda izleyemedikleri Bartınspor’u izleyecekler” dedi.
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!