Bartınspor yönetim kurulundan flaş karar

GÜNCEL 11 Ağustos 2016 12:30
Videoyu Aç Bartınspor yönetim kurulundan flaş karar
A
a

Bugün seyircisinin karşına çıkacak olan Bartınspor'da Yönetim Kurulundan yeni sezon öncesi flaş açıklamalar geldi.

Yeni sezon projeleri basın açıklamasıyla spor kamuoyuna duyuruldu.
 
Basın açıklamasında şu ifadeler yer aldı: 
 
“Değerli Bartınspor sevdalıları.  Bildiğiniz gibi 2016-2017 sezonunu ‘O sene Bu sene Amatörde Son Sene’ sloganıyla çıkmış olduğumuz yolculukta bugüne kadar yönetim kurulumuz ile birlikte özverili çalışmalar yaptık. Başta hocamız olmak üzere yapılan tüm transferler titiz ve yorucu bir çalışmanın ürünü olarak yapılmıştır. Altyapı ve Bartın evladı olan gençlerimizin takıma kazandırılması için çalışılmış ve geleceğe yönelik projeler uygulanmaya başlamıştır. Tüm bu çalışmalarda yanımızda olan herkese teşekkürlerimizi bir borç biliriz.
 
Sevgili Bartınlı hemşerilerimiz, şimdi sıra tüm Bartın halkına gelmiştir. 7’ den 70’e tüm herkes takımımıza sahip çıkmalıdır. Şampiyonluk Bartın’da yaşayan herkesin maddi manevi desteği ve birlik ve beraberlik ile gelecektir. Yurt içinde ve yurtdışında yaşayıp kalbi Bartın için atan herkese bu takımın ihtiyacı vardır. Bizler bu yola baş koyduk gece gündüz demeden çalışıyoruz. Sizlerin beklediği an gelmiştir.
 
BARTINSPOR SEYİRCİSİ İLE BULUŞUYOR
 
 Perşembe günü(BUGÜN) saat 17.30 Kastamonu Bal temsilcisi Özel İdare ile hazırlık maçı ve Pazar günü ise büyük gün saat 16.00 da Takımımızın sizlere tanıtımı yapılacaktır ve aynı gün saat 17.00 de Karabük A2 takımı ile açılış maçımızı vardır. Gelin o gün tüm stadı dolduralım takımımıza bu şehrin nasıl şampiyonluğa hasret kaldığını gösterelim.
 
Değerli Bartınlılar store çalışmalarımız tamamlanmak üzere olup Bartınspor forma satışlarımız başlamak üzeredir Yalı iş Merkezinde açtığımız store’da formalarımız sizlere sunulacaktır. Ayrıca Kombine kart satışlarımız başlamış olup kulübümüzle irtibata geçilebilir. Bu sene protokol tribünü ile kombine tribünü arası kapatılacağından girişler diğer kapılardan olacaktır, kombine bileti olmayanların bu tribüne girişi mümkün olmayacağından ve sınırlı sayıda kombine satışı olduğundan taleplerinizi en kısa zamanda bize ulaştırmanız gerekmektedir.
 
Sevgili Bartınspor sevdalıları sizlerle önemli bir konuyu daha paylaşmak istiyorum. Yönetim kurulumuz olarak aldığımız kararda bu sene tribünlerimizi eşimizle çocuğumuzla bir şenlik havası ile bayram yerine dönüştürme kararlığımız çok nettir. Bu amaçla bayan taraftarlarımızı ücretsiz olarak tribüne davet etme kararımız vardı ancak statü gereği olmadığından bizde sembolik olarak bayan taraftarlarımıza özel bilet fiyatımız sadece 1 TL olarak belirledik ve 12 yaşından küçük çocuklarımız ücretsiz olacaktır. Bunun dışında tribüne asla biletsiz ve kombinesi olmayan taraftar alınmayacaktır. Bu, bilet alan, reklam veren harçlığından para biriktirip o tribüne giren herkese haksızlık olacaktır. Bartınspor’un kutsal formasına geçmişine ve ilerdeki başarılarına katkı yapmak herkesin görevidir. Ayrıca belirttiğimiz gibi Bartınspor’a ait her türlü forma, atkı vb ürünler sadece Bartınsporstore ve kulübün resmi görevlileri dışında satılmayacaktır. Biliniz ki dışarıdan aldığınız her ürün Bartınspor’a katkı olarak dönmemektedir.Ayrıca deplasman vs buna benzer konularda dışarıdan alınan yardımlarla kulübümüzün hiçbir bağı yoktur ve bu tamamen sizlerin kişisel bir tercihi olacaktır. Bartınspor yönetim kurulu olarak sevgili taraftarlarımızın deplasman vb organizasyonlarında ihtiyaç yönetim kurulu olarak yapılacak projelerle çözüme kavuşturulmaya çalışılacaktır. Bartınspor’un kurumsallaşma çalışmaları çok önemlidir, forma satışından tribün desteği internet sitesinden haberlerine kadar bizlere yakışan bir çalışma yapmak üzere gece gündüz çalışmaktayız. Elbette eksiklerimiz olacaktır bu konuda her türlü olumlu ve yapıcı eleştiriye açığız.
 
Bu sene taraftarlarımızı genci yaşlısı bayanı erkeği ile tribüne takımına sahip çıkmaya davet ediyoruz. Küfürsüz ama coşkulu ve takımını 90 dakika destekleyen örnek bir Bartınspor oluşturma adına kalbi bizlerle çarpan herkesi Pazar günü açılışımıza davet ediyoruz.”
 
“O SENE BU SENE AMATÖRDE SON SENE”
 
BARTINSPOR YÖN KURULU BŞK
 
      MEHMET BULUT

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!