Başkan Karaman Ankara’ya çıkarma yaptı

GÜNCEL 28 Eylül 2017 09:45
Videoyu Aç Başkan Karaman Ankara’ya çıkarma yaptı
A
a

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman Kozcağız’ın İlçe Olması Ve Doğalgaz gelmesi İçin Ankarada’da temaslarda bulundu.

İlk olarak Mecliste Milletvekili Yılmaz Yunç’u ziyaret eden Başkan Karaman, ilçelik konusunda gerekçeli dosyayı teslim etti.
Karaman yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;
“Ankara Ziyaretimizde, Kozcağızın İlçe Olması ile ilgili Beldemizi tanıtıcı ve gerekçeleri içinde olan, dosyamızı, Milletvekilimiz Sayın Yılmaz Tunç'la istişare halinde tamamlayarak teslim ettik. Kendisi konu ile ilgili gerekli tüm çalışma ve girişimlerin yapılacağını belirtti. Ayrıca Kozcağız'a Doğalgaz gelmesi ile ilgilide Milletvekilimizin bilgisi dâhilinde ilgili yerlerle görüşme sağlandı. Akmercan Doğalgaz şirketi Bölge Müdürüyle görüşerek konunun hızlanması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bizleri Misafir eden, Beldemizin sorunları, İlçelik Konusu başta olmak üzere, Doğalgaz çalışmalarına kadar yakından ilgilenen ve girişimlerde bulunan Milletvekilimiz Yılmaz Tunç'a teşekkür ediyorum”
Bensiz’i de ziyaret etti
Ankara Ziyaretimizde, Gençlik Spor Bakanlığı 1.Hukuk Müşaviri Ahmet Bensizi de ziyaret ettik. Ardından Büyükşehir Belediyesi'nin şehircilik uygulamalarını inceledik. Verimli geçen ziyarette Bizleri ağırlayan misafir eden,Ahmet Bensiz'e teşekkür ediyorum.

1000
icon
Mendilci 28 Eylül 2017 12:03

Inşallah Ahmed Beyin milletvekili olmasını istiyoruz.Bartınımıza hayırlı hizmetleri olacağını umuyorum .

1 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 

Satılık Lüks Daireler