Bayram öncesi yüzleri güldü

GÜNCEL 1 Temmuz 2016 17:41
Videoyu Aç Bayram öncesi yüzleri güldü
A
a

Bartın’da ki engellilerin yüzü bayram öncesi hayırsever bir vatandaşın bağışladığı akülü ve tekerlekli sandalyeler ile güldü.

İstanbullu emekli işadamı 80 yaşındaki Hüseyin Faruk Üstün, Bartın’daki engelliler için 5 akülü ve 4 normal tekerlekli sandalye bağışında bulundu.
Türkiye Sakatlar Derneği Bartın Şubesi aracılığıyla dağıtılan sandalyeler engelşli vatandaşlar için en güzel bayram hediyesi oldu.
Türkiye Sakatlar Derneği Bartın Şubesi Başkanı Ferit Kurulan dernek bürosunda yaptığı açıklamda, İstanbul’da yaşayan 80 yaşındaki Hüseyin Faruk Üstün’ün derneğe 5 akülü sandalye, 4 normal sandalye bağışladığını söyledi. Bu tarz bağışların engelliler için çok önemli olduğunu vurgulayan Kurulan şunları kaydetti:  “Bu tür bağışlar çok önemli, engellilerimizin bu sandalyeler eli kolu ayağı oluyor. Dernek olarak Ramazan Bayramı öncesi engellilerimize bayram hediyesi vermek istedik. Bu yardımları bizlere ulaştıranlara çok teşekkür ediyoruz. Çünkü bu tür araçları, dernek bütçesiyle almamız mümkün değil. Ancak böyle gönüllü bağışçılarımız sayesinde bu araçları engellilerimize ulaştırıyoruz. İstanbul’dan bir bağışçının bu düşünceli davranışı bizi ayrıca onurlandırdı. Engelli kardeşlerimize sandalyeleri şimdiden hayırlı olsun. Emeği geçe herkese şükranlarımı sunuyorum.”

 
Kaynak : Mustafa Kurt/bartinolay.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 
Satılık Lüks Daireler