Belediyeden su kesintisi uyarısı

GÜNCEL 27 Ekim 2017 14:57
Videoyu Aç Belediyeden su kesintisi uyarısı
A
a

Belediye uyardı: “önleminizi alın”

Bartın'da, Kirazlık Köprü Barajı inşaat sahasındaki yol yapım çalışmaları sırasında şebeke borularının hasar görmesi nedeniyle su kesintisi yaşandığı duyuruldu.
Belediye uyardı: “önleminizi alın”
Bartın Belediyesinden yapılan uyardı, “Abdipaşa Yenihan mevkiinde baraj sahasında yeni yol yapım çalışmaları sırasında Ulupınar-Bartın su ihale hattımız dolgu malzemesi altında kalarak hasar oluşmuştur.Patlayan su hattımızda belediyemizce onarım çalışması başlatılmış olup yaşanabilecek su kesintisine karşı halkımızın tedbirli olması ilan olunur” denildi.
Bartın şehrin bazı bölgelerinde ve yüksek kesimlerde patlak oanarılıncaya kadar  2-3 gün su kesintisi yaşanacağı belirtildi.


 
1000
icon
Vatandaş 28 Ekim 2017 18:44

Ne tesadüf Bartında düzenli olarak 15 günde bir boru patlıyor.İnsanların en çok suya ihtiyacı olduğu hafta sonları susuz geçiyor.Bir de önlemini alın diyorlar.Siz önleminizi alsanız acaba boruların patlamaması için.Boru patlaması olayıda hiç inandırıcı gelmiyor

0 0 Cevap Yaz
Mahalleli 28 Ekim 2017 03:09

Yine mi su kesintisi vah vah

0 0 Cevap Yaz
7474 28 Ekim 2017 03:07

Bartınlı vatandaş olarak bıktık artık bu su kesintilerinden şehir merkezinin suyu akarken yuksek kesimlerdekiler çekiyor çileyi çifte standart yapıyorsunuz oy zamanıda yuksek kesimlere gelmeyiverin su gelmediği gibi .Sayın vekilimiz Rıza yalçınkaya döneminde bn böyle su kesinti görmedim saygılar

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 

Satılık Lüks Daireler