saat FLAŞ HABER

Beton mikserleri tehlike saçıyor

GÜNCEL 27 Ekim 2016 18:45
Videoyu Aç Beton mikserleri tehlike saçıyor
A
a

Bartın’da beton mikserlerinden yola dökülen harçlar büyük tehlike oluştururken sürücülere zor anlar yaşatıyor.

Mikserdeki hazır beton harçları özellikle kavşaklarda yola dökülürken, vatandaşlar bu duruma çözüm bulunmasını ve söz konusu beton mikserlerine ceza verilmesini istiyor.
Bartın Türbe kavşağında beton mikserlerinden yola dökülen harçları görüntüleyen vatandaşlar, çektikleri fotoğrafları whatsapp ihbar hattından göndererek bu durumun sürekli tekrarlandığını ve buna kalıcı bir çözüm bulunmasını istediler.
 
Bartın’da son zamanlarda beton taşıyan mikserler, yoıllara harç dökerek hem çevre kirliliğine hem de trafik güvenliğini tehlikeye düşürmeye devam ediyorlar. Yollarda kuruyan harçlar araçlar tarafından ister istemez karşıdan gelen araca fırlatılıyor ve yolu kayganlaştıryor.
 
Bu konuda yetkililerin gerekirse cezai müeyyide uygulaması gerektiğini söyleyen vatandaşlar, "Zaman zaman yoldan geçerken rastladığımız beton yüklü mikserler, yolda hareket halindeyken adeta çevreye sulu beton döküyor. Yetkililerin bu konuda mutlaka denetim yapması ve kanunlara uymayan firmalara cezai müeyyide uygulamasını istiyoruz" yorumlarında bulundular.

 
Kaynak : Bartın Olay Medya
1000
icon
bayram 28 Ekim 2016 11:45

sadece beton mu döküyorlar. yolda giderken beton mikserini arkamda gördümmü acaip tedirgin oluyorum. sıkıştırıyor, sollamaya çalışıyor, ışıkta nerdeyse sıfırlayacak bir şekilde duruyor. çok aceleleri var gibi bir şekilde gidiyorlar.

0 1 Cevap Yaz
Şeref 27 Ekim 2016 23:42

Bu olayın önüne gecemezler.

0 0 Cevap Yaz
Bartın li vatandaş 27 Ekim 2016 19:58

Türkiye de nerde hangi trafik polisi yazacak o cezayı işleri radar hız kontrolü başka görev yok sanki mikser yaya yoluna park özürlü yoluna park varda var hatalar ama görevlerini yapsalar 1 foto kes cezayı foto ile gönder bak bakayım bir defa yapıyormu yapabiliyormuyuz hatayı foto çekip ispatlı göndereceksin savunma hakkı olmayacak nerde o trafik polisi ah ah

1 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!