Beyin Cerrahisi uzmanının okuma aşkı

GÜNCEL 23 Eylül 2017 15:02
Videoyu Aç Beyin Cerrahisi uzmanının okuma aşkı
A
a

Bartın Özel Yaşam Tıp Merkezinde çalışan Beyin ve Sinir Hastalıkları Cerrahisi Uzmanı Doktor Hayati Ortaeskinazi okumada rekora gidiyor...

Bartın'da büyük eksiklik duyulan beyin cerrahisi dalında tek uzman olan ve Bartın Yaşam Tıp Merkesinde görev yapan Doktor Hayati Ortaeskinazi'nin okuma aşkı herkese örnek oluyor.
11 üniversite bitirdi 12.ye hazırlanıyor

Bartın Özel Yaşam Tıp Merkezinde çalışan Beyin ve Sinir Hastalıkları Cerrahisi Uzmanı Doktor Hayati Ortaeskinazi Tıp Fakültesinden sonra 10 üniversite daha bitirdi.
Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nin adeta daimi öğrencisi olan Ortaeskinazi, son olarak 2 yıllık ‘Adalet’ bölümünü bitirdi ve 12. üniversiteyi okumaya hazırlanıyor.
Ortaeskinazi okullarının tamamını onur belgesi ile tamamladı.
OKUMAKTAN ÇOK KEYİF ALIYORUM
Tıp Fakültesini bitirdikten sonra askerlik görevini yapan Ortaeskinazi, ilk olarak uzmanlık diplomasını aldı. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde İktisat bölümünü de bitiren Ortaeskinazi, aynı üniversitede sırasıyla, Büro Yönetimi, Turizm Otelcilik, İşletme, Laborant ve Veteriner Sağlık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık ve adalet bölümlerini tamamlayarak diplomalarını aldı.
Ortaeskinazi, "Okumaktan çok keyif alıyorum. İnsanın ufkunu genişletiyor. Hayata yeni bakış açıları ile bakıyorsunuz. Şimdiye kadar açık öğretimde 8 tane üniversite bitirdim. Toplam 11 üniversite diplomam var. Bundan sonra da devam etmeyi düşünüyorum. Ömrüm elverirse birkaç üniversite daha bitirmeyi planlıyorum. Okuduğum bölümler arasında olan iktisat, işletme, halkla ilişkiler ve adalet gibi bölümler her vatandaşın bilgi sahibi olması gereken konular. Bunları akademik bir disiplinle, derslerini alarak, diplomasına sahip olarak öğrenmek ayrı bir zevk oluyor ” diye konuştu.


 
 

 
Kaynak : Bartın Olay Medya/Serkan Girgin
1000
icon
Bartın'lı 14 Eylül 2017 09:55

11 üniversite yerine keşke kendi bölümünde doçent ve prof. olup ameliyatlar yapabilseydi.

0 8 Cevap Yaz
Meraklı 13 Eylül 2017 16:13

DOKTOR BEY YENİ ÖZEL HASTANEDE AMELİYAT YAPACAK MI? Doktor bey ameliyat yapmıyor. Ameliyat yapsa ne iyi olurdu. Yeni hastanede inşaallah yapar.

0 4 Cevap Yaz
Bilen Biri

İyi de kardeşim Hastaneyi Aktıp yapıyor. Doktor bey Aktıpta değil yaşamda çalışıyor.

1 4
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 

Satılık Lüks Daireler