Bisiklet Yolu İçin Start Verildi

EKONOMİ 5 Aralık 2016 21:04
Videoyu Aç Bisiklet Yolu İçin Start Verildi
A
a

Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri İnkumu Yeni Mahalle’de bisiklet yolu oluşturmak üzere mevcut kaldırımlarda söküm çalışmalarına başladı.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından İnkumu sol tarafta kaldırım düzenleme çalışmaları ve bisiklet yolu yapım çalışmalarına başlandı.

Çalışma hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Cemal Akın;” Toplumun her kesiminin ihtiyaçlarına kulak vererek hızla gerekli çalışmaları yapan bir Belediye olarak İnkumu sol tarafta bisiklet yolu yapmak üzere çalışmalara başladık. Ekiplerimiz şu anda söküm çalışmalarını gerçekleştiriyorlar. Bu çalışmanın yanı sıra kaldırım düzenleme çalışmaları da yapacağız. Bu çalışmaların ardında ise yeni çöp konteynerleri ve ışıklandırma ile çalışmalar başlayacak.  Daha güzel bir İnkumu için ne gerekiyorsa yapıyoruz” dedi. 

1000
icon
Kemal yapıncak 6 Aralık 2016 15:15

Güselim inkumu cennet gibi hakettiyi deyeri henüz bulmuş deyil inşallah bundan sonra her yönden daha iyi olur

0 0 Cevap Yaz
Ahtapot 5 Aralık 2016 23:33

Sonun da bisiklet yoluyla Bartin in en buyuk sorunu cozuldu cadde ve yollar artik zaten kaderine terkedildi araclarda ne on takim ne alt takim kaldi sanayi de yatiyo bartin merkeze de bisiklet yolu istiyoruz dağ biskkleti aldik artik bisikletlerimizle rahat bi ulasim istiyoruz.

0 3 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!