Bordürler boyanıyor

GÜNCEL 12 Mayıs 2014 17:44
A
a

Bartın Belediyesi Karaköy Mahallesi’nden başlayıp Üniversiteye kadar giden kaldırımlara ait bordürleri boyayarak çevre güzelleştirme çalışması yapıyor

Bartın Belediyesi Karaköy Mahallesi’nden başlayıp Üniversiteye kadar giden kaldırımlara ait bordürleri boyayarak çevre güzelleştirme çalışması yapıyor. Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın, mahallelerde ve kent merkezinde yürütülen çevre düzenleme ve güzelleştirme çalışmaları kapsamında Üniversiteye kadar yapılan 2,5 km uzunluktaki kaldırımların bordürlerini de boyayıp renklendirdiklerini söyledi.
Belediye Başkanı Cemal Akın “Bir önceki dönemimizde kent merkezinden Üniversiteye kadar 5 bin Metrekare alan ve 2 Bin 500 Metre uzunlukta kaldırım yaparak öğrencilerin ve vatandaşlarımızın bu güzergâhtaki yaya ulaşımı sıkıntısını çözmüştük. Şu an ekiplerimizlemahallelerimizde gerçekleştirdiğimiz çevre düzenleme ve güzelleştirme çalışmalarımız kapsamında bu güzergâhtaki kaldırımlarımızın bordürlerini de boyuyoruz. Bordürleri kırmızı ve beyaz renklerle boyayarak yaptığımız daha güzel bir görünüm kazandırma çalışmalarımız diğer cadde ve sokaklarımızda noktalarında devam edecek” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!