Burcu Dirim, Şehit Anneleri ile buluştu

GÜNCEL 16 Mayıs 2017 12:45
Videoyu Aç Burcu Dirim, Şehit Anneleri ile buluştu
A
a

Vali Nusret DİRİM’in Eşi Burcu DİRİM, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce Amasra Öğretmen evinde düzenlenen kahvaltı programında Şehit Anneleri ile bir araya geldi.

Burcu Dirim, Şehit Anneleri ile buluştu
Anneler Günü nedeniyle şehit anneleri  ile bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Burcu DİRİM, “Anneler Günü özel bir gün, ancak annelerin kıymetinin bir güne sığdırılması mümkün değildir. Bizler; "anne" deyince kalbi titreyen, gözleri yaşaran, cenneti hatırlayan bir manevi mirasın temsilcileriyiz. Bizim inancımız 'Cennet Annelerin Ayakları Altındadır' demektedir. Annelerin yüceliği kutsallığı en güzel şekliyle böyle ifade edilmiştir.
Değerli şehit annelerimiz; Hayatınızdaki en değerli varlıklarınız olan evlatlarınızı, bu milletin birliği için kutsal vatan toprağına emanet ettiniz. Sizler şehitlerimizin bizlere emanetisiniz. Bu emaneti korumak ve sizleri yalnız bırakmamak bu milletin fertleri olarak hepimizin boyun borcudur.
Tüm bu duygu ve düşüncelerle şehit annelerimiz başta olmak üzere, tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler diliyorum.” dedi.
Daha sonra Burcu DİRİM, programa katılan şehit anneleri ile tek tek ilgilenerek  günün anısına hediyeler takdim etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!