Çatmaca kavşağı karıştı, işte tehlikeli anlar!

GÜNCEL 1 Şubat 2018 01:23
Videoyu Aç Çatmaca kavşağı karıştı, işte tehlikeli anlar!
A
a

İşte tehlikeli anlar kameralara yansıdı...

Bartın’da Çatmaca ışıklı kavşakta yolu trafiğe kapatarak araçların geçişine izin vermeyen asker konvoyunda araç, "drift" yaptı.
YOLU KAPADILAR, DRİFT YAPTILAR
Çatmaca kavşağında bulunan trafik ışıklarında bir süre yolu kesen asker konvoyu "drift" yaptı. Çarşı istikametinden ve Karaköy istikametinden gelen hiçbir aracın geçişine izin vermeyen grup, kavşakta tehlikeli bir şov yaptı. Asker konvoyunda bulunan bir aracın cadde ortasındaki tehlikeli şovu amatör kamera tarafından kaydedildi.
Görüntülerde bir süre drift şovu yapan grup, daha sonra konvoy halinde tekrar yollarına devam etti. Grubun şovlarını sonlandırmasıyla ise trafik normale döndü.
Vatandaşlar tehlikeli anların yaşandığı bu duruma tepki gösterdi.


 

 
1000
icon
Asabi 3 Şubat 2018 00:18

Bu ne şimdi??? Sadece bir şimariklik tır bu maganda lik yapmak serbest mi oldu?? Asker uğurlamak tekbirlerle uğurlaması neden tertiplenmezde böyle maganda link gösterinin faideleri nelerdir?? Kesin bu tertip i yapanlar araştırılmalı içi boş etkinlikler yozlaşmanın göstergesi dir vali bey görev başına lütfen.

0 2 Cevap Yaz
Hasan 2 Şubat 2018 00:55

Ey Rabbimiz! Dinimizi, Kur'an'ımızı, Allah(c.c) yolunda hizmet edenleri,ırzımızı, namusumuzu, iffetimizi, şerefimizi, ordumuzu, yurdumuzu muhafaza eyle. Memleketimize göz diken düşmanlara ve memleketin kötülüğüne çalışanlara fırsat verme Ya Rabbi!

1 1 Cevap Yaz
Hasan 2 Şubat 2018 00:52

Asker uğurlama geleneklerimize özellikle gençlerimize sahip çıkamadık. Gençlerimiz herşeyi dinini bile televizyondan , internetten öğrenir oldu ve biz de öyle olduk. Filmlerden gördükleri Drift tarzı hareketleri arabalarla yapıp hem ruhlarınin istediği manevi açlığı aksiyonla doyurnak hem de Asker uğurlama geleneği yaptığını sanarak kendi ve çevresindekileri tehlikeye sokmaktadir.

0 2 Cevap Yaz
vatandaş 1 Şubat 2018 13:13

Emniyet uyuyor sanırım 100 metre yok mesafe. Bu dengesizlere müdahale etmediğiniz her gün bunlar daha fazlasını yapacaktır. Devletin yolunu adamlar kafalarına göre kapatmış ohh ne güzel hayat.

0 9 Cevap Yaz
bora 1 Şubat 2018 10:21

zamanında egzoz çok ses çıkıyo diye araç bağlayan trafik şimdi nereye kayboldunda bunu görmedin...

0 8 Cevap Yaz
Sonuç ne 1 Şubat 2018 02:17

100 metre ileride emniyetin olmasına rağmen hiç bir trafik ekibinin olmamasıda işin cabası. Bu araçları trafikten men edeceksin yolu kapayıp kimsenin hayatını riske atamazlar

0 10 Cevap Yaz
Kenan usta

Bu haberi haber diye buraya koyan yetkili kimse yazabiliyorsan bu haberim yetkililere ihbar dır diye yap herşeyden önce vatandaşlık görevini yapmış olursun yok sen yapamıyorsan bu haberi okuyan varsa izleyen benim ihbarımdır.bunların yaptıkları trafiği tehlikeye sokmak halkı korku ve paniğe sevketmek başka sürücülerin can ve mal güvenliğini tehlikeyesokmak daha bir sürü suç sayın savcılarımız daha iyisini bilir.

0 5
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 

Satılık Lüks Daireler