Cemal Akın’dan İş Adamlarına Ziyaret

GÜNCEL 14 Eylül 2019 18:20
Videoyu Aç Cemal Akın’dan İş Adamlarına Ziyaret
A
a

Belediye Başkanı Cemal Akın'dan Akmazlar İnşaat'a ziyaret

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Akmazlar İnşaatı ziyaret etti. 
Başkan Cemal Akın Akmazlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Akmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Akmaz ve Erhan Akmaz ile bir süre sohbet ederek Akmazlar İnşaat çalışanları ile de selamlaşarak hal ve hatırlarını sordu. 

Samimi sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Bartın Belediyesi çalışmaları ve gündeme ait konular konuşuldu. Ziyaretin sonunda ise Başkan Cemal Akın, Akmazlar İnşaat yöneticilerine misafirperverlikleri için teşekkür etti.

Belediye Başkanı Cemal Akın ziyarette yaptığı konuşmada belediye olarak mahalle ziyaretlerinin yanı sıra kentte faaliyet gösteren tüm şirket ve işyerlerini de her fırsatta ziyaret ederek toplumun her kesimi ile istişare halinde olduklarını söyledi.

Akın açıklamasında “Belediye olarak her fırsatta vatandaşlarımızı ziyaret ediyor taleplerini yerinde dinliyoruz. Bunun yanında kentte faaliyet gösteren tüm fabrika, şirket ve çeşitli işyerlerini de ziyaret edip iş adamı ve esnaflarımızla istişarelerde bulunuyor bu şekilde hizmetlerimizi toplumun geneline yayıyoruz” dedi.

1000
icon
Ayla 15 Eylül 2019 10:09

Bırakın politik konuşmaları Sayın Cemal Akin.. O işadamları öncelikle işsizliğe çözüm bulsun..2 katlı gecekonduları yıkıp yerine betonlastirmak tan başka işsizlik ve sosyal sorumluluk projelerine el atılsın.. Vesselam talepler yerine gelmiyor ki..sizin kapımıza gelen ben kibarca kovuluyor..Merak ediyorum Akrabalarınızdan işsiz olan var mı??kendim yazdım kendim okudum.. haydi rastgele..

0 3 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!