Cemil Yılmaz son yolculuğuna uğurlandı

GÜNCEL 20 Eylül 2017 13:32
Videoyu Aç Cemil Yılmaz son yolculuğuna uğurlandı
A
a

Feci kazada vefat eden güvenlik görevlisi son yolculuğuna uğurlandı.

Bartın’da meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden, Bartın Üniversitesi Güvenlik Görevlisi 36 yaşındaki Cemil Yılmaz gözyaşları içinde toprağa verildi.

Bartın-Zonguldak yolu Tuzcular mevkiinde geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden, Bartın Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Cemil Yılmaz son yolculuğuna uğurlandı. Yaşamını yitiren Yılmaz için merkeze bağlı Kızılelma Köyünde cenaze töreni düzenlendi. Törene, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sedat Yazıcı, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Çetin Semerci, Fen ve Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Karadağ, akademik personel, daire başkanları, idari personel, Yılmaz’ın mesai arkadaşları ve yakınlarıyla çok sayıda vatandaş katıldı. Yenipınar Köyü Cami’nde kılınan cenaze namazının ardından Yılmaz’ın cenazesi köy mezarlığına defnedildi.

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun yaşadığı üzüntüyü dile getirerek, “Elim bir trafik kazası neticesinde güvenlik görevlisi kardeşimiz Cemil Yılmaz'ı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Yılmaz'a Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dilerim” dedi.

1000
icon
misafir 25 Eylül 2017 17:28

Tabutunu taşıyanlara hakkını helal ediyormuydu acaba.Rahmetliyi keşke sağlığında bir kez olsun dinleselerdi sesine kulak vermeyenler bugün tabutunu taşısa ne olur.giden gitti.degışen ne oldu sanırım yine 10 dakikada buton ve o binadan ötekine koşturmaca.askerde bile 10 dakikada buton bastırmadılar

0 3 Cevap Yaz
Kimse sormaz 22 Eylül 2017 19:50

Sadece bir trafik kazası görünen bir kaza olarak dile getirilen olayın yorgunluk uykusuzluk ve çalışma şartların ağır olduğun hiç bir ifadesi olmayan basit bir trafik kazası görmek. olayın asıl sebepleri ve nedenlerinin buna mal olan kişi ve kuruluşların hiçbir ifade ve yargıya muhatap olmaması çok düşündürücü.

0 3 Cevap Yaz
misafir 21 Eylül 2017 13:18

Allah rahmet eylesin.Erken bir veda.Yorgun ve uykusuz göçtün.Dert yandın yorgunluğunu dile getirdin dinleyen dikkate alan olmadı.Bir kısım kişilere hakkımı helal etmiyorum dedin keşke helal etmediğin kişiler bu serzenişini duysaydı.Rahat uyu hiç kimse duymasa Allah duyar.Elbette bir trafik kazası ile hayatını kaybettin.Peki seni o kazaya sürükleyen nedenler araştırıldımı? Hiç kimse takip etmese Allah takip eder ve vicdan sahibi birini vesile kılar..Allah sevenlerine sabır versin

1 6 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!