Cennet Bartın'ın tüm güzellikleri burada

GÜNCEL 2 Aralık 2016 16:06
Videoyu Aç Cennet Bartın'ın tüm güzellikleri burada
A
a

Bartın'ın tüm güzelliklerini gözler önüne seren 360° sanal turları ve panoramik görüntülerinin yer aldığı internet sitesi hizmete girdi.

BARTIN 360° SANAL TURU VE TANITIM TABELALARI TAMAMLANDI
İlimizin tanıtımına yönelik olarak İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünce hazırlanan 360° Bartın Sanal Turu ve turizme hizmet veren; şelale, plaj, tarihi ve doğal güzelliklerin bulunduğu yerlere daha iyi ulaşılabilmesi için yön tabelaları yaptırılarak yerlerine montajı yapılmıştır.
Konu ile ilgili açıklama yapan İl Kültür ve Turizm Müdürü Fuat DURSUN “Bartın İl Özel İdaresi tarafından İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü adına 2016 yılı için ayrılmış olan ödenekle; Bartın ilinin tanıtımını hedefleyen, organizasyonlar, fuarlar, kurumsal kimlik çalışmaları ve görsel tematik çalışmalarda kullanılmak üzere ilimizin ilçe ve beldelerinde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünce belirlenen noktalarda, havadan ve yerden 360 derece sanal tur çekimleri, 360 derece yüksek çözünürlüklü şehir panaromaları ve bunların yayınlandığı bir internet ara yüzü ile tüm dokümanları barındıracak bir veritabanı hazırlanmıştır. Sanal tura http://360sanalturbartin.com/tr/anasayfa/ ve ayrıca http://www.bartinkulturturizm.gov.tr adreslerinden ulaşılabilmektedir. Ayrıca İlimiz Merkez ve İlçelerimiz sınırları içinde bulunan plaj, kale, şelale, ırmak, türbe ve benzeri yerlere gelen yerli ve yabancı turistlerin daha rahat ulaşımlarını sağlayabilmek amacıyla tabelalar yaptırılmıştır. Fosforlu sarı zemin üzerine siyah 30-40 cm x 80 cm boyutlarında, üzerinde gösterdiği yerle ilgili figürlerin ve km bazında mesafe bilgilerinin yer aldığı tabelalardan 60 adet yaptırılmış olup yerlerine monte edilerek halkımızın hizmetine sunulmuştur. Her iki çalışma için İl Özel İdaresi’ne teşekkürlerimi sunarım” şeklinde konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!