Çevre yolu toz duman içinde

GÜNCEL 4 Şubat 2019 22:12
Videoyu Aç Çevre yolu toz duman içinde
A
a

Yol kenarında biriken kumlar nedeniyle araç geçişlerinde ortalık toz duman…

Bartın Çevreyolunda yamalı asfaltın özelliğini kaybetmesi ve yolda biriken çakıllar nedeniyle araç geçişlerinde toz dumana karışıyor.
Kemerköprü Mahallesinde Özel idare kavşağı ile türbe mevkii arasındaki çevre yolunda, yol kenarında biriken çakıllı kumlar trafik için tehlikeli olurken araç geçişlerinde ortalık toz duman oluyor.
Çevre sakinleri oldukça yoğun trafik olan karayolunda özellikle tır ve kamyon geçişlerinde sürekli toz duman içerisinde kaldıklarını belirterek soruna çözüm bulunmasını istediler.
Soruna dikkat çeken mahalle sakinleri, araç geçişlerinde oluşan toz duman nedeniyle vatandaşların ciddi rahatsızlık yaşadığını ifade ettiler. Pencereleri dahi açamadıklarından yakınan vatandaşlar, gerek insan gerekse çevre sağlığını tehdit eder boyuttaki yoldaki bu durumun acilen çözülmesini istediler.

 
1000
icon
Çevre sakini 5 Şubat 2019 08:15

Haber için teşekkür ediyorum, gerçekten dayanılacak gibi değil bu toz dumana, toz yutmaktan hasta olduk, çabuk çözüme kavusturulsun lütfen...

0 3 Cevap Yaz
orduyelli 5 Şubat 2019 00:55

sayıyorum hemen; ögretmen evinin alt kısmı yalıda ki a101 in hemen solundaki o bölge orduyerinde delik teşik olan koca koca asfalt delikleri tam virazda kavaklıya baglanan ara yol yalı tarafından sayın belediye başkanı vito ile gezdiğinden yoldaki çukurları çok anlamamıştır. herkes vito ya binmiyor sayın başkan

1 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!