Cinlerin musallat olduğu evde yeni gelişme

GÜNCEL 25 Aralık 2016 17:45
Videoyu Aç Cinlerin musallat olduğu evde yeni gelişme
A
a

Bartın’da esrarengiz olayların yaşandığı evde yeni gelişme…Büyü yapılmış!!!

Bartın’da cinlerin musallat olduğu ve adeta hayatları kararan aileye metafizik uzmanı Beytullah Şentürk yardım elini uzattı. 
Yaklaşık bir ay önce yaptığımız haberi okuyarak ailenin ve çocukların yaşadıkları sıkıntıları gören Beytullah Hoca, bu durum karşısında üzüldüğünü ve aileye yardım etmek için İstanbul’dan Bartın’a geldiğini söyledi.
 
EVİ TERKETMELERİ İÇİN BÜYÜ UYAPILMIŞ
BEYTULLAH HOCA SEANS İLE CİNLERİ YAKTI
 

Evlerine çok hoca getirdiklerini ve bir çare bulamadıklarını belirten aileyi ziyaret eden Beytullah Hoca, Bartın Olay’a şu açıklamalarda bulundu; “Evin taşlanmasıyla alakalı evi daire içine aldık. Bunun adına metafizik derler. Burada bu olay var mıdır, yok mudur diye ve gerçek manada yardım edebilmek için. Hanımefendi ile yaptığımız seansta onu rahat bir şekilde yönlendirdikleri için onu ortadan kaldırmak adına bu seansı yaptık. Bu evdekilere bu haneden gitsinler diye büyü yapılmış. Biz bir aylık bir süreç içerisinde bunu baya bir azalttık. Taş atma meselesinde baya bir azalma oldu, daha büyük taşlar atılıyordu. Buradaki asıl amaç, hane içerisinde kimler yaşıyorsa buradan ayrılmaları ve gitmeleri için büyü yapılmış. Biz bunları Allah’ın izni ile ortadan kaldıracağız” dedi.
 
CİNLERE KARŞI NE YAPILMALI?
Evde sorularımızı yanıtlayan Beytullah Hoca, cinlerden korunmak için abdestli bir şekilde Kur’an okunması gerektiğini belirterek ekmek kırıntılarına dikkat edilmesi ve küle basılmaması gerektiğini söyledi. Bu konuda herkese yardımcı olmak istediğini belirten Beytullah Hoca, kendisine 0530 990 9155 numaralı telefondan ulaşılabileceklerini söyledi.


EVE GİRDİĞİMİZDE 5 KERE TAŞ ATILDI
Evden görüntü almak için köye giden Bartın Olay muhabirleri evde oldukları esnada 5 defa taş atıldı ve taşların hepsi dışarıda kar olmasına rağmen kuru olması dikkat çekti.
 


 
Kaynak : Bartın Olay Medya
1000
icon
Elif 25 Aralık 2016 18:33

Rabbim yar ve yardımcıları olsun terketsinler o evi bence o korkuyla yaşanırmı hele çocuk varken

0 4 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!