Dağdeviren göreve iade edildi

ASAYİŞ 6 Şubat 2020 00:02
Videoyu Aç Dağdeviren göreve iade edildi
A
a

Sosyal medya hesabından duyurdu...

Bartın’ın Ulus ilçesine bağlı Abdipaşa şefliğinde usulsüz kesim yapıldığına ilişkin iddialar üzerine başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan ve daha sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan işletme müdürü Mustafa Değdeviren, Orman Genel Müdürlüğü tarafından göreve iade edildiğini açıkladı.
Usulsüz kesim yapıldığına ilişkin iddialar üzerine başlatılan soruşturmanın ilk duruşmasında Ulus işletme müdürü Mustafa Dağdeviren,  Abdipaşa orman işletme şefi R.Ç.Ö, orman muhafaza memuru M.Ö ile birlikte H.A., M.U. ve H.T. isimli kesim işini yapan taşeronların tutuklu olarak yargılanmalarına karar verilmişti.
4 KİŞİ SERBEST KALDI
Ulus işletme müdürü Mustafa Dağdeviren ile birlikte H.A., M.U. ve H.T. isimli kesim işini yapan taşeronların tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı.
"Nerde kalmıştık"
Sosyal medya hesabından "Nerede Kalmıştık" şeklinde açıklama yapan Dağdeviren, 

"Orman Genel Müdürlüğünün Göreve İade kararı gereği Ulus Orman İşletme Müdürlüğünde göreve başlama yazısını tebellüğ ederek çalışmaya başladım ve Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğündeki yeni görevime başlamak için ayrılışımı yaptım. Bütün mesai arkadaşlarıma teşekkür eder hayrlara vesile olmasını Allah'tan diliyorum." dedi.

1000
icon
Kürşat Doğan 9 Şubat 2020 14:23

Bu ülkede namuslu, dürüst ve fedakar insanlar yarı aç, yarı az tok hayata tutunmaya, çocuklarını yaşatmaya çalışırlarken; hırsızlar, milletin rızkını çalanlar, doğanın sigortası olan ormanlarımızı katledenler tıka basa doyarak, şişkinlikten uyumakta güçlük çekiyorlar. Makamları daha üst seviyelere çıkarılıyorlar.

0 1 Cevap Yaz
bartınlı 6 Şubat 2020 17:10

dayan müdür gelecek dönem kesin bakan yardımcısı olursun belkide bakan .

0 6 Cevap Yaz
devam 6 Şubat 2020 10:56

YAKINDADA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLIK BAKANI YAPARLAR , TABIKI NERDE KALMISTIK YAZAR DEVAMMMM

3 10 Cevap Yaz
Vatandaş 6 Şubat 2020 06:37

Şimdi rütbe mi atlanıyor yani ben mi yanlış anladım

1 10 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!