Denizli’den geldi dolandırıp gitti

GÜNCEL 9 Şubat 2019 17:40
Videoyu Aç Denizli’den geldi dolandırıp gitti
A
a

Bir gün sonra dolandırıldığını anlayarak şikâyetçi oldu…

Dolandırıcılıkta Yeni Yöntem

Bir gün sonra dolandırıldığını anlayarak şikâyetçi oldu…

KUR FARKI DOLANDIRICILIĞI

Bartın Çaydüzü Mahallesinde market işletmeciliği yapan V.Ü., 03.02.2019 tarihinde akşam saatlerinde yabancı uyruklu ve yabancı aksanı şive ile konuşan erkek bir şahsın, marketinde alışveriş yaptığını ve  200 Euro verdiğini ancak verdiği bu paranın aslında 200 Norveç Kronu olduğunu ertesi gün öğrendiğini belirterek şikayetçi oldu.

Bartın Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan araştırmada marketten alışveriş yapan erkek şahsın dolandırıcılık, hırsızlık, başkasının Kimlik bilgilerini kullanma, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma, yaralama suçlarından da birçok kaydı bulunan İ.E.(36) olduğu belirlendi.

Şüpheli şahsın ilimize geldiği aracı tespit eden ekipler, kiralık olarak kullanılan aracın en son Denizli ilinde kiralama şirketine bırakılması üzerine Denizli Asayiş Şube Müdürlüğümüz ile irtibata geçilmiş ve koordineli olarak yapılan çalışmalarda şüpheli şahıs saklandığı evde yaklandı.

Şüphelinin başka suçlardan da arandığı anlaşılırken olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

1000
icon
Goccuvazlı 10 Şubat 2019 16:40

Paranın üzerinde krone yazıyo eurolarda euro yazar hiçmi euro görmemiş okumasımı yokmuş marketcinin😂 Biz çok gerideyiz çokkkkk.hadi geçmiş olsun

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!