Dostpen hayırlı, uğurlu olsun

GÜNCEL 8 Temmuz 2017 13:32
Videoyu Aç Dostpen hayırlı, uğurlu olsun
A
a

Bartın'ın Kozcağız beldesinde Dostpen PVC pencere ve kapı sistemleri isimli iş yerinin açılışı dualarla yapıldı.

AÇILIŞ KURDELESİNİ KARAMAN VE TUNÇ KESTİ
Kozcağız Beldesi Cumhuriyet Caddesinde Sefayi Kırmızı, Ferdi Akyer ve İsmail Aygün’e ait DOST-PEN adlı işyerinin açılış törenine AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Hasankadı Belediye Başkanı Zeki Erdoğan, AK Parti Merkez ilçe Başkanı Ali Eyüpustaoğlu, Belde Başkanı Mürşit Açıkgöz, Madeni Eşya ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz ve çok sayıda davetli katıldı. 
AK Parti Bartın Milletvekili TBMM Adalet Komisyonu üyesi Yılmaz Tunç, Bartın Kozcağız Beldesindeki Dostpen işyeri açılışına katılarak, işyeri sahiplerine hayırlı olsun dileklerini iletti.

Açılış öncesinde bir konuşma yapan Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç; Dost-Pen Pvc şirketinin Kozcağız ve Bartın’a hayırlı olmasını, büyüyen ve gelişen Kozcağız için hükümet olarak her türlü desteği verdiklerini ve yatırımların tüm hızıyla devam ettiğini belirterek işletme sahiplerine ticaret hayatında başarılar diledi.
KARAMAN HAYIRLI OLMASINI DİLEDİ
İşyeri açılışına katılan Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman yaptığı açıklamda,  "Belediye Meclis Üyemiz Sefai Kırmızı ve Ferdi Akyer'e ait DOSTPEN isimli Plastik pencere doğrama firmasının açılışını yaptık. Allah bol ve hayırlı kazançlar versin.Kendilerine ve Kozcağız'a hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Duaların okunmasının ardından kurdele kesilerek işletmenin açılışı gerçekleşti. Ardından davetlilere ikramda bulunuldu.
Bartın Olay Medya olarak, yeni işyerinin hayırlı olmasını temenni ediyor, bereketli kazançlar diliyoruz.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!