Duraklar kaçak afiş panosuna döndü

GÜNCEL 28 Kasım 2016 17:13
Videoyu Aç Duraklar kaçak afiş panosuna döndü
A
a

Bu çirkin görüntüye kim dur diyecek?

Bartın kent merkezinde değişik noktalarında yer alan minibüs durakları, adeta kaçak ilan ve reklam afiş panosuna dönüştü.
 
Minibüs duraklarında, çoğunlukla organizasyon firmalarının düzenledikleri etkinliklerin ilanları başı çekerken gelişi güzel şekilde yapıştırılan ilanlar çirkin görüntü kirliliği oluşturmaya devam ediyor. Bu durum vatandaşların tepkisine neden oluyor.

Bu durumdan şikayetçi olan vatandaşlar, “Her durakta mutlaka afiş bulunuyor, bu ilanlar sökülünce de ortaya çok çirkin görüntüler çıkıyor. Bartın’ın her yerinde bulunan duraklarda bu ilanlar gelişigüzel yapıştırılıyor. Belediye yetkililerin bu konuda bir çalışma yapması gerektiğini ve duraklara afiş asmanın yasak olduğunu biliyoruz, açık açık firma isimleri var, öyleyse ilgili kişileri tespit edip cezai işlem uygulanmasının gerektiğini” ifade ettiler.
 

 
Kaynak : Bartın Olay Medya
1000
icon
fazlı 28 Kasım 2016 20:55

Bartın öylede İstanbul cokmu düzgün sanki dert ettiğiniz şeye bakın önce gida işi yapan yerleri denetleyin müşteri memnuniyeti sıfır sabahtan yaptıkları ürünü ikindin olmuş musteriye kakaliyorlar paramizla rezil oluyoruz o girdim restoran da gorunurde temiz ama yiyecekler berbat denetleme olacağı zaman haberleri oluyor bu nasıl denetleme

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!