Ersoy Bank yeni projeler ile geliyor

GÜNCEL 25 Nisan 2017 15:59
Videoyu Aç Ersoy Bank yeni projeler ile geliyor
A
a

Çektiği fotoğraflar ve videolarla gündem oluşturan Ersoy Bank, Bartın Olay Medya sahibi Süleyman Karaman’a yeni projelerini anlattı.

Bartın’da gerek çektiği fotoğraflar, gerekse videoları yanında sempatik kişiliği ile bir çok kişi tarafından tanınan ve bu özelliğiyle geniş kitleler tarafından da takdir toplayan Bartın Olay muhabirimiz Ersoy Bank yeni projeleri hakkında açıklamalarda bulundu.
Fotoğraf tutkusundan bahseden Ersoy Bank “ bir yerin fotoğrafını çekmek istemem yeterli, ne yapar eder mutlaka orayı fotoğraflarım” diyen Ersoy Bank’ı elinde fotoğraf makinesiyle bazen şadırvan camisi minaresinde, bazen Aladağ tepesindeki 80 metrelik verici kulelerinde Bartın’ı görüntülerken görebilirsiniz
MANTIK SORULARIYLA HER HAFTA HEDİYELER DAĞITIYOR
Ersoy Bank’ın ayrıca her hafta Cumartesi günleri saat 22.00 de sosyal paylaşım sitesi üzerinden düzenlediği bilgi yarışmaları ile hediyeler dağıttığını da biliyor muydunuz?
Sorduğu sorular ve bağlı olduğu sponsorlarıyla bazen özel sağlık kuruluşlarından Check-up hediyeleri,  bazen çeyizlik ürünler satan firmalardan hediyeler, bazen de çeşitli kafe ve pastanelerden soruyu cevaplayanlara kahvaltı ve yemek hediyeleri dağıtan Ersoy Bank yaptığı bu yarışmalarla her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşıyor. Amacının daha farklı firmalardan daha büyük hediyeler dağıtmak olduğunu kaydeden Ersoy Bank, sosyal medyanın gücü yadsınamaz.  Sorduğum sorularla insanları günün yorgunluğundan biraz olsun uzaklaştırarak, karşılığında da hediyeler dağıtmanın mutluluğunu yaşadığını söylerken, herkesi cumartesi akşamları saat 22:00 de düzenlediği yarışmalara katılmaya davet etti.
YAKINDA ERSOY HOCA VE MELEKLERİ İLE KARŞINIZDA OLACAK
Yaptığı bu güzel çalışmalar bir yenisini ekleyecek olan Ersoy Bank, Ersoy Hoca ve Melekleri ile günlük haber bülteni ile karşınızda olacak. Kendine özgü yorumlarla Bartın gündemine ilişkin haberleri sizler için yorumlayacak.
Bartın Olay Medya olarak, kendisine teşekkür ettiklerini belirten haber sitemizin sahibi Süleyman Karaman,  Bartın’da renkli kişiliği ile başarılı işlere imza atan Ersoy Bank ile çalışmaktan son derece mutlu olduğunu belirterek  “yeni projelerini dört gözle bekliyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 

Satılık Lüks Daireler