Esenyurt Dolmuşları İle Uzlaşma Sağlandı

GÜNCEL 27 Şubat 2018 16:52
Videoyu Aç Esenyurt Dolmuşları İle Uzlaşma Sağlandı
A
a

Terminal-Şehir Merkezi arasında yolcu indirip bindirmeden dolayı cezai işleme maruz kaldıkları için eylem yapan Esenyurt Minibüsçüleri ile uzlaşma sağlandığı öğrenildi.

Esenyurt Dolmuşlarının M plaka yerine H plaka olacakları ve Belediye Halk Otobüsü statüsüne geçecekleri öğrenildi.

Konu ile ilgili belediyede Esenyurt Dolmuşları ve Belediye Halk Otobüsleri başkanları ile toplantı yapan Belediye Başkanı Cemal Akın, yaptığı açıklamada, “Bartın Özel Halk Otobüsleri ile Esenyurt Minibüs Durağı arasında uzlaşma sağlandı. Bartın Belediye Başkanlığı'nın taraflar arasında sürdürdüğü yoğun görüşmeler sonucu, Esenyurt minibüslerinin Belediye Halk Otobüsleri olması yönünde protokol hazırlandı. Protokol çerçevesinde ulaşım hizmeti aksamadan sürecek” dedi.

Protokol sonucunda alınan kararın İl trafik komisyonunda ve Belediye meclisinde görüşülerek karara bağlanacağı belirtildi.


 
1000
icon
Yorumcu 1 Mart 2018 08:39

Uzlaşma sağlanmış.. saglansa ne olacak.halk otobüslerinde ciddi anlamda eksiklikler var.otobuslerin saatleri belli değil karmaşık.durak araçlarının iki ayrı yerde olması ayrıca güçlük yaratan bir durum.ustelik şoförler ve araç görevlileri çok saygısız.kuçuk çocuklardan tam ücret alınıyor öğrenci oldukları belli olduğu halde.ciddi bir düzenleme şart.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 

Satılık Lüks Daireler