Evlenmek için aradığı özellikleri saydı

GÜNCEL 24 Aralık 2018 16:18
Videoyu Aç Evlenmek için aradığı özellikleri saydı
A
a

Bartın’ın müzmin bekarı evleneceği insanda aradığı özellikleri saydı, Vardı da biz mi evlenmedik?

Bartın’da Geç Martılar tribün lideri ve kapalı pazaryerindeki otoparkın sorumlusu olan Ömer Altunsaban, sosyal medya hesabından evleneceği insanda bulunması gereken özellikleri tek tek sıralayarak adeta taliplerine mesaj verdi.
Kendisini Bartınspor'un şampiyonluğuna adayan Müzmin bekar Altunsaban, yayınladığı mesajında  “Alkol, sigara kullanmayan, dövmesi, diskosu, üstü çıplak fotoğrafları olmayan, Allah korkusu olan, Türkçesi düzgün, bir hatun vardı da biz mi evlenmedik” diyerek henüz aradığı özelliklerde birini bulamadığını belirtti. Lakin bu mesaj bir diğer taraftan bakıldığında  “eğer bu özelliklerde biri varsa hemen evlenmeye hazırım” şeklinde algılandı. 
Altunsaban’ın bu özelliklerde birini bulup bulamayacağı merak konusu olurken sosyal medyada salgın olan dudakları büzük şekilde fotoğraf konusunda bir açıklama yapmaması kafalarda soru işaretlerine yol açtı.


1000
icon
hendekyanlı 25 Aralık 2018 11:18

Çok güzel haber yapmışsınız bravo.(tezahürata gerek yok)

2 5 Cevap Yaz
Nuri Acibal 25 Aralık 2018 00:41

Bunu niye haber yaptınız? Tek mantıklı açıklaması var mı? (Admin notu: Mantıklı açıklaması, esprili ve eğlenceli bir magazin haberi.)

0 8 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!