Farklı illerde 500 araç çalınmış

ASAYİŞ 1 Temmuz 2017 01:35
Videoyu Aç Farklı illerde 500 araç çalınmış
A
a

Bartın'da, yediemin otoparkındaki borcunu ödediği aracını bulamayan bir vatandaşın ihbarı üzerine ortaya çıkan skandalda 6 kişi tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, Bartın’da Tuna Mahallesinde bulunan yediemin otoparkına teslim edilen yüze yakın aracın kayıp olduğu iddia edilmiş, borcu nedeniyle yediemin parkına çekilen aracın borcunu ödeyen bir vatandaş, aracını almak için yediemin otoparkına gittiğinde aracını bulamayınca durumu savcılığa bildirmişti.
Bartın Cumhuriyet Başsavcılığınca Bartın merkezli 6 ilde başlatılan soruşturma kapsamında, gözaltına alınan zanlılardan 6 kişi tutuklandı.
Bartın'da yediemin otoparkından 100’e yakın aracın kaybolması üzerine yapılan ihbar sonucunda Bartın Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturmada Bartın, Kastamonu, Ankara ve Bilecik illeri,nde toplam 500’e yakın aracın bu şekilde çalındığı belirtildi.

 
Kaynak : Bartın Olay Medya/Mustafa Kurt
1000
icon
gulali 2 Temmuz 2017 22:04

Haber güzel ama tutklananların isimlerini neden yazmıyorsunuz kimdir nedir necidir uzaydanmı geldi bu adamlar yawww .bazı haberlerdede aynı şekilde isimler yazmıyor çok merak ediyorum.acaba bi sıkıntımı var .saygılarımla yinede çok başarılı buluyorum sizleri ekibinizi.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!