FETÖ imamlarının ilk duruşması sona erdi

GÜNCEL 24 Ekim 2019 23:01
Videoyu Aç FETÖ imamlarının ilk duruşması sona erdi
A
a

Adliyede meraklı bekleyiş sona erdi...

İstanbul'da yapılan operasyonda yakalanan ve bugün sabah saatlerinde adliyeye çıkartılan FETÖ'nün sözde Bartın il imamı M.Y. ile eşi H.Y. ve Ulus ilçesinin sözde imamı İ.K. tutuklandı.
İstanbul'da gaygubet evinde yakalanıp Bartın’a getirilen sözde Fetö imamlarının içinde bulunduğu 5 kişi bir haftalık sorgunun ardından bugün adliyeye çıkartıldı.
Sözde Bartın il imamı M.Y. ve eşi H.Y. ile Ulus ilçe imamı İ.K. tutuklanarak cezaevine gönderilirken, F.K.Y.’nin devam eden dava nedeniyle Bolu’ya gönderilmesine karar verildi.
Ulus ilçe imamı İ.K.'nın eşi R.K. ise adli kontrol şartı serbest bırakıldı.

 

 
1000
icon
Bartın li 26 Ekim 2019 23:28

Niye tükürmediniz yüzlerine alçakların

4 0 Cevap Yaz
Cumhur özel 25 Ekim 2019 22:58

O kadar karmaşık iddialar ki anlamak mümkün değil.En iyisi fetö mahkemeleri halka açılsın.Kimin ne olduğunu bizler de halk olarak daha iyi anlayalım.

0 7 Cevap Yaz
Sercan Yüksel 25 Ekim 2019 01:34

Şaşırttıcı bir durum; 3 tane vatan haini tutuklanıyor ve adliyenin alkışlanarak ceza evine gidiyor ve bu vatanı bölmeye çalışan bir zihniyeti alkışlayanlar utanmadan bu vatanda ve acı ki ilimizde nefes alıyor siz kimsiniz ki feto terör örgütünün Bartın imamı ülke hainini alkışlayıp mu memlekette hayat süreceksiniz yazıklar olsun sizin gibi alkışçı hainlere Utanmadan Allah’a emanet olun diyorsunuz Allah’a emanet olan Türk milletidir Allah’a emanet olan 15 temmuz şehitlerimizdir sizi şakşakcı alcaklar

13 5 Cevap Yaz
Goccuvazlı

Örnek . O tutuklanan sensin oradaki Allah'a emanet diyende ailen. Ön yargılı olmamak lazım!

0 6
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!