Fıçı içinde kesik bacak cinayetinde şok detaylar

GÜNCEL 18 Temmuz 2018 13:36
Videoyu Aç Fıçı içinde kesik bacak cinayetinde şok detaylar
A
a

Bartın’da kan donduran cinayet ile ilgili şok detaylar ortaya çıktı.

Irmakta fıçı içinde ceset bulundu
Bartın’da ırmaktan çıkan fıçı içinde bacakları kesilmiş halde bulunan Şükrü Kesgin'in cinayeti ile ilgili gözaltına alınan iki kişinin sorgusunda sır perdesi aralandı.
KANLIIRMAK'TA VARİL İÇİNDE KESİK AYAK CİNAYETİ
Cinsel saldırıda bulunduğunu iddia ettikleri şahsı evinde öldürüp, bacaklarını keserek fıçıya sıkıştırarak cesedi el arabası ile ırmağa taşımışlar.
İşte Olayın şok ayrıntıları
16.07 2018 günü saat 16.00 sıralarında polisi arayan Mutlu Kesgin, ağabeyi olan Şükrü Kesgin'den haber alamadığını ve ağabeyinin evine gittiğinde kapısının kapalı olduğunu, içeriden ses gelmemesi üzerine kapıyı kırarak içeri girdiğinde kan izleri olduğunu belirtti.
Bu ihbar üzerine harekete geçen polis ekipleri, 38 yaşındaki Şükrü Kesgin isimli şahsı arama çalışmalarına başladı ve kayıp şahsın en son H.G. ve S. A. ile birlikte evine doğru gittiğini belirledi.
Polis tarafından yakalan 2 şüphelinin, kayıp Şükrü Kesgin’in kendilerine cinsel yönden sarkıntılık yaptığını ve bu duruma sinirlenerek önce sopayla dövüp bıçakla öldürdüklerini itiraf ettikleri öğrenildi.
2 şüpheli daha sonra cesedin bacaklarını keserek dışarıdan buldukları varile yerleştirdikleri ve el arabasıyla Kanlıırmak mevkiinde ırmağa attıkları belirtildi.
Bunun üzerine ırmakta yapılan aramalar neticesinde kayıp Şükrü KESGİN'e ait ceset yalı mevkiinde fıçı içerisinde ayakları ile sıkıştırılmış  halde bulundu.
Cinayetle ilgili soruşturma devam ediyor.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 
Satılık Lüks Daireler