Galla pazarı önü trafiğe kapatıldı, işte nedeni!

GÜNCEL 19 Eylül 2017 19:04
Videoyu Aç Galla pazarı önü trafiğe kapatıldı, işte nedeni!
A
a

Araç trafiğine kapanan yolda cadde ortasında bankta oturanları görenler şaşırdı...

Galla pazarı önü trafiğe kapatıldı, işte nedeni!
Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında bugün, Davut Fırıncıoğlu Caddesi'nde bulunan kapalı pazaryeri önü trafiğe kapatıldı.
Bartın Belediyesinden yapılan açıklamada, Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında kapalı pazaryeri önünün 19 Eylül Salı ve 22 Eylül Cuma günü saat 10.00 ile 18.00 arasında trafiğe kapatılacağı belirtildi.
Belediye Başkanı Cemal Akın, yaptığı açıklamda, “Bartın Belediyesi Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında bugün, Davut Fırıncıoğlu Caddesi'nde bulunan kapalı pazaryeri önünü araç trafiğine kapattık. Yaya güvenliği açısından yapılan bu uygulama ile vatandaşların daha kolay alışveriş yapmalarına olanak sağladık” dedi.


 
Kaynak : Bartın Olay Medya
1000
icon
Ramazan 20 Eylül 2017 18:54

Selamünaleyküm değerli Bartınlı arkadaşlarlm Avrupa'nın haftalık sergisi dolasıyla trafik kapatılmiştır keşke bu salı çarşamba günleri bıraz rahatlatıcı olabilir bartında daha çok güncellemeler yapabilirsiniz ancak Belediye tırafık kemer köprü düşünmeleri gerek.. veya rahat etmeleri için daha geniş ve daha yer gerek galla pazarı Çatmaca mevkine galla pazarı taşınması gerek ve ayrıca park alanı daha güzel ve düşünerek yapılması lazım bartın tırfigi hafiflendirmesi gerek. Saygılar

0 1 Cevap Yaz
Gülay 20 Eylül 2017 14:59

Bu uygulama her Sali ve Cuma gunu uygulansa harika olur

0 4 Cevap Yaz
Aynur Mankaglu 20 Eylül 2017 00:57

Belediyebaskanina tesükürler cok iyi düsünmüsüz arabalardan rahat deyil di cünkübazilari hizligeciyordu

0 1 Cevap Yaz
Sami Tasdelen 19 Eylül 2017 19:44

Sayın başkan o cadde salı ve cuma zaten kapatılması lazım sayglar.

0 3 Cevap Yaz
Türkan

Kaldırımlara dükkan sahipleri yayılmış yolda arabalar ve malum pazar olduğu için insan kalabalığı pazar yerinde yorulmuyoruz pazar yerinden çıkmaya çalışırken yorulduğumuz kadar.

0 3
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!