Gazhane Kültür parkı çok beğenildi

GÜNCEL 27 Ağustos 2017 11:53
Videoyu Aç Gazhane Kültür parkı çok beğenildi
A
a

Bartın Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 11 bin metrekarelik yeni yaşam alanı Gazhane Kültür parkı törenle hizmete açıldı.

Gazhane parkının açılışına katılan çok sayıda vatandaşın büyük beğenisini kazanan Gazhane Kültür parkı 4 milyona TL’ye maloldu.
NAKİT ÖDEDİK
Törenin açılışında konuşan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, " Gazhane Parkı tarihimizde gaz satılan bir yer. Zamanla kontrplak fabrikası olarak kullanılmış. Biz buraları yeniden düzenleyelim istedik. 6 bin metrekare ilave alan bizim garajımızdı. Burayı sanayiye yeni yerine taşıdık. Bu alanları birleştirince 11 bin metrekarelik alan ortaya çıktı. 70 ilave ağaç diktik.4 bin bitki diktik.  Burası ihale bedeli ve kendi belediyemizin harcadıklarıyla beraber 4 milyon TL'ye mal oldu. Bu 4 milyon TL'yi de nakit ödedik” dedi.
HAYIRLI OLSUN
Başkan Sakın,  “11 bin metrekare alan üzerine kurulan ve içerisinde 300 metrekarelik kafeterya, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, süs havuzu, 12 metre uzunluğundaki Bartın Çektirmesi, tarihi fotoğraf ve maketlerin bulunduğu sergi alanları ve açık hava sinemasını içinde bulunduran Gazhane Kültür Parkı'nın açılış törenini gerçekleştirdik. Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, açılış törenimize katılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi..


Kaynak : Foto: Cavit Şehirci
1000
icon
halil taşçı 28 Ağustos 2017 17:06

Bartında her gün sabahtan akyama kadar gürültüleriyle halkı bezdiren hurdacılara belediye artık bir dur desin lütfen.

0 0 Cevap Yaz
hüsnü çlktş 27 Ağustos 2017 20:40

vergilerimizin böylesi güzelliklere harcanmasından mutlu olduk helal olsun süper olmuş

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 

Satılık Lüks Daireler