Gecen Köyü Merkez Camii Dualarla Açıldı

YEREL 27 Ekim 2014 16:22
Videoyu Aç Gecen Köyü Merkez Camii Dualarla Açıldı
A
a

Bartın Gecen Köyünde yapımı tamamlanan merkez Camii’nin açılışı dualarla yapıldı.

Bartın Gecen Köyü Merkez Camiinin açılışına AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, CHP Bartın Milletvekili M.Rıza Yalçınkaya, Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, Bartın Müftüsü Mahmut Gündüz, İl Müdürleri, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Öğle namazı ve İl Müftüsü Mahmut Gündüz’ün yaptığı duanın ardından protokol üyeleri camiinin açılış kurdelasını kestiler. Açılış merasiminin ardından Köy muhtarı İbrahim Ataman açılışa katılanlara teşekkür etti. Gecen Köyü Merkez Camii açılışına katılan protokol üyelerine ve vatandaşlara aşure ve yemek ikramı yapıldı. AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, açılış sonrasında, açılışa katılan vatandaşlarla sohbet etti ve hayırlı olsun dileklerini iletti.

CEMAL AKIN GECEN KÖYÜ MERKEZ CAMİİ AÇILIŞINA KATILDI
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın Gecen Köyü’nde yapımı tamamlanan Gecen Köyü Merkez Camii açılış programına katıldı.

Akın konuyla ilgili açıklamasında Caminin yapımında katkısı olan ve emeği geçen herkese teşekkür ederek Bartın Belediyesi olarak kentteki her cami için olduğu gibi Gecen Köyü Merkez Camii için de belediyeyi ilgilendiren her konuda gerekeni yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

Akın açılış sonrasında yaptığı açıklamada ise; “MHP İl Başkanı Sezai Bilgin ile birlikte Gecen Köyü Merkez Camii açılış programına katıldık. Camiler insanları ibadet için bir araya getirip bir çatı altında toplayan kutsal mekânlardır. Bu bağlamda bu güzel ibadethanenin yapımında da katkısı olan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bartın Belediyesi olarak kentimizdeki tüm camilerimizde olduğu gibi bu camimizin de belediyeyi ilgilendiren konulardaki ihtiyaçları çerçevesinde her zaman gerekeni yapmaya hazır olduğumuzun bilinmesini istiyoruz” dedi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!