Gerçek Oflu hocadan sahtesine ayar

GÜNCEL 22 Mayıs 2016 18:21
Videoyu Aç Gerçek Oflu hocadan sahtesine ayar
A
a

Oflu Hoca olarak tanınan ve cesur vaazlarıyla halkın sevgisini kazanan Yasin Gündoğdu, aynı gün Bartın’da olan Oflu Hoca’nın Şifresi filminin sahte hocasına ayar verdi.

Bartın’a geldiğini öğrendiğimiz ve kendisine ulaştığımız Oflu Hoca Yasin Gündoğdu ile sohbet ettik.
Sohbet esnasında Oflu Hoca’nın Şifresi filminin hocasının da Bartın’ın Amasra ilçesine geldiğini hatırlattığımız Oflu Hoca Yasin Gündoğdu, sanat veya film adı altında milleti güldürmek adına ahlak ve dini kullanan ve bu yolla hem gençlerin ahlakını bozan hem de İslam karşıtlarının gözünde İslamı küçük düşürenlerin yanlış yaptığını söyledi.
 
Bunun din istismarcılarıyla ayni olduğunu belirten Gündoğdu, maalesef Müslüman’ın bile para verip gidip küfür izlediğine vurgu yaparak Enam suresi 68. Ayetinin mealini hatırlattı. “Ayetlerimiz hakkında münasebetsizliğe dalanları gördüğün zaman hemen onlardan uzaklaş ki, ondan başka söze dalsınlar. Eğer şeytan bunu sana unutturursa hatırladıktan sonra hemen kalk, o zalimler topluluğuyla oturma.” Hal böyleyken rabbimizin emri buyken bir Müslüman hem de parasıyla böylesi ve benzeri İslamı ve hocaları küçük düşürücü filmlere rağbet etmesi düşündürücü dedi.
Gündoğdu, keşke bunları sahte hocaya Amasra’da denk gelip yüzlerine söyleseydim, hem Of’umuzun hem de dinimizin imajına zarar veriyorlar dedi.

 
1000
icon
İsmail 23 Mayıs 2016 02:19

Yüreğine sağlık hocam / malesef toplum olarak bu ve bunun gibi dinen de ahlaken de etik olmayan küfürbaz ve din istisnarcı filmleri para verip izleyen bunlara prim ve reyting sağlayan gişe rekoru yaptıranları esefle kınıyorum

1 14 Cevap Yaz
Yusuf 22 Mayıs 2016 19:43

Helal olsun adam haklı. Niye surgun edildigi belli!

1 17 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!