Gönültaş, 3 Ekim'den İtibaren Kaçkar Tv'de

GÜNCEL 27 Eylül 2016 14:26
Videoyu Aç Gönültaş, 3 Ekim'den İtibaren Kaçkar Tv'de
A
a

Batı Karadeniz şivesiyle konuşan Stand-up Şovmen ve Sunucu Ercan Gönültaş, bundan böyle Kaçkar Televizyonunda da canlı yayın yapacak.

Gönültaş, programı 2 partneriyle birlikte sunarken program 3 Ekim'den itibaren her pazartesi saat 19.45'te ekranlarda olacak.
Program 3 Ekim'den itibaren her pazartesi saat 19.45'te başla- yacak olan programda Gönültaş'a Bartınlı partneri Ahsen Ceylan ile Güneş Can eşlik edecek. Ayrıca programda her hafta sanatçı, belediye başkanı, dernek başkanı, esnaf gibi konuklarda olacak. Bartın ve Kastamonu şivesini ön plana çıkaracak olan yöremizin sanatçısı Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı okudu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Ercan Gönültaş Kültür Bakanlığına ait olan Filmsan'ın  da sanatçısı.
BARTIN ŞİVESİNİN ZENGİNLİKLERİNİ TÜRKİYE'YE TANITACAK
Milli Takım, OPET reklam yıldızı, MC Donalds reklam yıldızı, Baumax reklam yıldızı olan Gönültaş, Bebek İşi dizisinde Kocababa karakterini canlandırdı. Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde de oynayan Ercan Gönültaş, Harem ve Ali Ayşe'yi seviyor dizilerinde de oynadı. Gönültaş'ın çocukları da ulusal kanallarda oynuyor. Bartın şivesinin hem tanıtımını hem de dizilerle buluşmasını sağlayacak olan Ercan Gönültaş, Kaçkar Televizyonunda her pazartesi halkı eğlendirip Bartın şivesinin zenginliklerini Türkiye’ye tanıtacak.
 

 
Kaynak : Bartın Hergün
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!