Güneş Hoca son yolculuğuna uğurlandı

GÜNCEL 5 Aralık 2019 20:50
Videoyu Aç Güneş Hoca son yolculuğuna uğurlandı
A
a

Öğretim Görevlisi Dr. Güneş Günay Sezer, binlerce kişinin katıldığı cenaze töreninin ardından dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Bartın Üniversitesinde talihsiz bir şekilde hayatını kaybeden öğretim görevlisi Gençali köyünde son yolculuğuna uğurlandı.
Bartın Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunda görevli Öğretim Görevlisi Dr. Güneş Günay Sezer’in naaşı ilk olarak Bartın merkez Karaköy Mahallesindeki evine getirildi.
Burada helallik alındıktan sonra Arıt Köyü Gençali Mahallesine getirilen Dr. Güneş Günay Sezer’in naaşı kılınan cenaze namazının ardından köy mezarlığına defnedildi.
Cenaze törenine, Bartın Valisi Sinan Güner ile birlikte Dr. Güneş Günay Sezer’in ailesi, mesai arkadaşları, sevenleri ve öğrencilerinin de olduğu binlerce kişi katıldı.
Bartın Olay Medya olarak kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınları ile öğrencilerine başsağlığı diliyoruz.
1000
icon
Reyhan 9 Aralık 2019 13:01

Gunesimizi bi duruma iten tek sorumlu rektör ve .........dir elbette cezanizi cekececeksiniz bana kurt kuzu olmuş herkes diyen rektör kndini ne kdar iyi anlatmissin o cemazeyi timsah gozyaslarinla nasil tuttun.

9 7 Cevap Yaz
Bartın lı 74 8 Aralık 2019 21:29

Tüm Bartın biliyor ve konuşuyor rektör bey in memurların içinde görevli bir memuru tartakladığını ve fakülte sekreterlerini ve hocaları öğrencilerin önünde aşaladığını artık gereken yapılsın...

8 16 Cevap Yaz
Anonim 8 Aralık 2019 14:18

Bu kadar başarılı bi insanın bu hale getirilmesine taammul edemiyorum. Okulu bi çok öğrencisine sevdiren . Mutevaziliyla ve kibarlıklari ya göz dolduran bi insanın evinde degilde okulda intiar etmesinin sebebinin bi anlık bişey olmayışını anlicak kadar zeki bi toplumuz. Umarım hocamıza uygulanan aşağılama ve dışlama politikasının sonucunda bunalıma sokan insanların yanına kar kalmaz.

7 19 Cevap Yaz
Bartınsever

Yıllar önce aynı fakültede görev yaptım. Önceki Rektörümüz son derece kibar, çalışanını destekleyen ve önünü açan bir insandı. Görevi bitip yerine bu şahıs geldiğinde ilk işi bu işe gönül veren hocaları zorlamak, bezdirmek oldu. Ben sadece bu sebeple görevimden ayrılmak zorunda kaldım. Umarım hak yerini bulur ve bu şahıs görevden alınır.

14 8
Ayşe inan 8 Aralık 2019 00:34

Tarifi olmayan bir acı bu hayat dolu başarılı bir akedemisyenin yaşamına böyle bir şekilde son bulmasına sebebiyet veren her kimse umarım bulunur ve cezalandırılır. .Bu olayın takipçisi. ..

5 19 Cevap Yaz
Mehmet 7 Aralık 2019 15:08

Bu intihara sebep olan dekan'a soruşturma acılmayacak mı?????

7 24 Cevap Yaz
ali

ALLAH,a inananın vicdanı olur, vicdanı olmayanın ALLAH inancıda olmaz, ADALET inancıda olmaz .

6 18
Reyhan

Bunun icin elimizden gelneni yapacağız

2 5
Fırat 7 Aralık 2019 14:36

Alaycı konuşmaları, tavırları ile hiç kimseye söz hakkı tanımayanlar ve kendilerini dünya merkezinde sananlar... Böyle insanlara yönetim verilmemeli. "gidin, dışarıda kendinize iş bulun, kadro vermeyeceğiz, biz dışarıya açılacağız' diyenler... Kendi istediklerini almak için ne kadar başarılı insanı böyle duruma düşürenler... Almak istediğinizi alıyorsunuz zaten ama burada çalışanların canını yakmayın.. Bunun adı intihar mıdır ya da bu duruma getirilmek midir bilmem. Allah hocamızı bağışlasın... Bu duruma getirenlere ne yapacağını Allahım bir tek kendisi bilir.

7 30 Cevap Yaz
Cansu 7 Aralık 2019 12:01

Allah rahmet eylesin çok iyi biriydi Ona Bunu yapanların Allah Belasını versin

7 21 Cevap Yaz
Erbil 6 Aralık 2019 20:29

Kuzenimi o hale getirip ve onu o hale sokanın ALLAH belasını versin

3 27 Cevap Yaz
Melis 6 Aralık 2019 00:52

Üniversitelerde ne yazık ki mobbing olayları çok yaygın. Ayrıca başarılı olan insanlara karşı...

7 38 Cevap Yaz
Bartınlı

Sağlığın da hor görenler mobbing uygulayanlar azarlayanlar kadro vermeyip, kadroları kendi adamlarına torpillilere verenler, cenazesinde arkasından çakal göz yaşı dönmelerini görmek ne komik.

13 54
Bartın lı 5 Aralık 2019 22:38

Bütün bartında hoca ya mobing uygulandığı öğrencilerinin yanında azarlandığı makalelerinin bilinçli olarak yayınlanmadığı akademik kadro açılmadığını ve başka bir üniversiteye de tayin istemesin dede engel olunduğu konuşuluyor umarım üniversite yönetimi bir açıklama yapar...

11 76 Cevap Yaz
Ben

Sebep olanlar da inşaallah vicdan azabından ölür.

7 39
mustafa

Vicdanları olsa bu kadar üstüne giderler miydi ? Asıl onları ifşa etsinler ki bilelim kim kimin adamı ?

7 30
Es-es 5 Aralık 2019 21:46

Kim bilir ne derdi vardı Rabbim taksiratini affetsin çok Zor

7 17 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!